Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Rīga Vācu acīm”,

07.01.2014

No 7. līdz 24. janvārim t/c „Galerija Centrs” uz Rīdzenes ielas aplūkojama fotoizstāde „Rīga Vācu acīm”, kurā izstādīti Brēmenes biedrības „Baltijas valstu informācijas centrs” žurnālista Alberta Kaspari (Albert Caspari) foto uzņēmumi ar Rīgas skatiem no 90. gadu sākuma. Izstādes veidotāji ir biedrība „Cita Rīga” sadarbībā ar Brēmenes biedrību „Baltijas valstu informācijas centrs”.

„Nekad nevarēju iedomāties, ka Rīga man atklās kaut ko jaunu vai neparastu, bet viss pilsētā mainījās tik strauji, ka vietas, ko fotografēju 90.gadu sākumā, pēc pāris gadiem palikušas vairs tikai manās fotogrāfijās. Tukšās ēku sienas lēnām iekaroja milzīgas reklāmas, daudz straujāk nekā Vācijā ienāca modernās tehnoloģijas... Ceru, ka ikviens izstādes apmeklētājs saskatīs fotogrāfijās redzamo stāstu un sasaistīs to ar sev nozīmīgām izmaiņām šajos gados,” pauž Brēmenes biedrības žurnālists Alberts Kaspari.


Izstāde ir divu dažādu pilsētu biedrību – „Cita Rīga” (Rīga) un „Baltijas valstu informācijas centrs” (Brēmene) kopīgas sadarbības pirmais posms. Izstādes mērķis ir parādīt, ka uz Rīgu var palūkoties no cita skatupunkta, ar žurnālista acīm, kas šajā kontekstā ir vācu žurnālista Alberta Kaspari redzējums. Fotogrāfijās vērojamas Rīgas pilsētas izmaiņas sākot ar 1991. gadu, kad tika atjaunota Latvijas neatkarība. Izstādē eksponētajos darbos iespējams vērot arī t/c „Galerija Centrs” vizuālās un pilsētvidei nozīmīgās ēkas izmaiņas šo divdesmit gadu laikā.


Izstāde izveidota ar Rīgas domes Ārlietu pārvaldes finansiālu atbalstu un izstādīta pateicoties t/c „Galerija Centrs” vadības atsaucībai.

Komentārs par rakstu: „Rīga Vācu acīm”,

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!