Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Šokolādes muzejs Pūrē sveic savu 20 000. apmeklētāju

25.10.2013

Trešdien, 23. oktobrī, plkst. 16:00 Šokolādes muzejs Pūrē sagaidīja savu 20.000. apmeklētāju Baibu Pecenčuku no Talsiem. Laimīgā muzeja apmeklētāja tika sagaidīta ar ziediem un Pure Chocolate gardumiem, kā arī, par godu šim notikumam, Baibai Pecenčukai kopā ar saviem kolēģiem bija iespēja baudīt īpašu vakaru jaunajā muzeja restorānā Abavas upes krastā.

„Tas tiešām bija negaidīts pārsteigums. Parasti mūsu kolektīvam ar ekskursijām veicas un tās pārtop par tiešām jaukiem, sirsnīgiem pasākumiem, bet šī ekskursija Šokolādes muzejā vēl ilgi paliks atmiņā,” negaidīto pārsteigumu komentē talsiniece Baiba Pecenčuka.

Pēc apsveikuma saņemšanas Baiba Pecenčuka kopā ar saviem kolēģiem gida pavadībā devās jaunajās Šokolādes muzeja telpās, lai izbaudītu neaizmirstamu ceļojumu šokolādes pasaulē. Uzreiz pēc tam viesiem bija iespēja baudīt uzkodas un dzērienus jaunā restorāna telpās blakus Šokolādes muzejam.

 

„Esam ļoti gandarīti, ka Šokolādes muzejs šo nepilno 10 mēnešu pastāvēšanas laikā spējis ieinteresēt tik daudz apmeklētājus. Cilvēkiem patīk uzzināt un atklāt jaunas lietas, un man prieks, ka mēs varam viņiem to sniegt,” savu prieku pauž arī SIA „Šokolādes muzejs” valdes loceklis Pēteris Žimants.

„Šokolādes muzejs nav stāsts tikai par Pure Chocolate produktiem, kā to varētu domāt, tas ir tiešām izglītojošs ceļojums šokolādes rašanās vēsturē, kā arī lietošanas un pagatavošanas izzināšanā. Tāpat apmeklētājiem tā ir lieliska iespēja izrauties no darba ikdienas un nokļūt pie mums Pūrē, kur valda miers un klusums, ” uzsver Šokolādes muzeja vadītāja Liene Šneidere.

Populārajam kārumam veltītais muzejs Pūrē atklāts šā gada 3. janvārī. 2013. gada 26. augustā tika atklāta Šokolādes muzeja otrā kārta ar vēl septiņām jaunām ekspozīciju telpām, kas atrodas Pūres muižas senatnīgajā ēkā un kuru radošais noformējums tapis sadarbībā ar Ekonomikas un Kultūras augstskolas studentiem.

 

Šokolādes muzeja paspārnē kopš septembra sākuma darbojas arī nišas restorāns, kas šobrīd saviem apmeklētājiem piedāvā individuālus pasūtījumus un iespēju izbaudīt dažādus dzērienus.

SIA „Šokolādes muzejs” ir dibināts 2013. gada 3. janvārī un atrodas blakus SIA „Pure Chocolate” ražotnei „Abava”. Šokolādes muzejs nodarbojas ar individuālu apmeklētāju un grupu uzņemšanu, informējot un izglītojot muzeja apmeklētājus par šokolādes vēsturi, tradīcijām un ražošanu, kā arī veic semināru un svinību organizēšanu.

 

Aija Neilande

Komentārs par rakstu: Šokolādes muzejs Pūrē sveic savu 20 000. apmeklētāju

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!