Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Lielākā tūrisma izstāde Ziemeļeiropā

24.10.2013

2014. gadā no 16.- 19. janvārim Helsinkos norisināsies "Matka 2014 Nordic Travel Fair", kas ir lielākā tūrisma izstāde Ziemeļeiropā. Šajā izstādē aicināti piedalīties tie, kuri ir ieinteresēti piesaistīt savam uzņēmuma un/ vai pakalpojumiem, produktiem jaunus klientus- ceļotājus un ceļot gribētājus,kā arī dibināt jaunus kontaktus un meklēt plašākas sadarbības iespējas. Vienlaikus ar "Matka 2014" notiks arī "Caravan Fair" (no 17.01.- 19.01.14) līdz ar to ir iespēja par saviem pakalpojumiem un produktiem pastāstīt vēl plašākai publikai.

Marta Tomase no Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras:"We took part in Matka to tell the Finnish audiance to travel further south and discover Latvia. Matka visitors are already aware of Latvia so the questions were more detailed. This year we also tookpart in the concurrent Caravan fair and targeted our message to the motoring audiance"[ citāts no 2014.gada bukleta par pagājušā gada Matka izstādi]

 

Piedaloties izstādē un satiekot topošos un esošos klientus un sadarbības partnerus klātiene ir vieglāk pastāstīt par piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem. (2013. gada izstādi Matka apmeklēja vairāk nekā 76 tūkst. apmeklētāji, ko kuriem vairāk kā 18 tūkst. bija tūrisma jomas profesionāļi).

 

Izstādē "Matka 2014" tiek gaidīti arī ēdināšānas uzņēmumi: restorāni, kafejnīcas u.c., kas vēlas parādīt un pastāsīt par savu piedāvājumu plašam apmeklētāju lokam. Ir iespēja parādīt, ko varat piedāvāt saviem klientiem, iepazīstināt ar savas valsts ēdieniem, rīkot degustācijas un veidot sadarbību.

Izstādē "Caravan Fair" ir aicināti piedalīties visi, kam ir ko piedāvāt ceļotājie, kuri brauc garākos vai īsākos ceļojumos ar treileriem. Ja varat piedāvāt ceļotājam piemērotu vietu, kur atpūsties ar treileriem droši pārdomājiet iespējamos ieguvumus piedaloties šāda veida izstādē.

 

Sīkāku infomāciju par izstādi, tās cenām, brīvajām vietām zālē jautājiet rakstot uz kristine.floriance@gmail.com e-pastu.

Būsim priecīgi palīdzēt Jums dibināt jaunus kontkaktus un piesaistīt jaunus klientus!

 

Komentārs par rakstu: Lielākā tūrisma izstāde Ziemeļeiropā

Natali
18.11.2013 13:04:49
Hey Archana,I've been following your blog for a long time but just could not rsiset commenting on this post - it is beautiful - I've been meaning to keep some flowers in my room but looking for a vase - I will now utilise the matki my mum gave me to do what I have

been longing to :) thanks http://swpxcnno.com [url=http://mlcofzix.com]mlcofzix[/url] [link=http://bwbqmyoy.com]bwbqmyoy[/link]
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!