Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rundāles pils aicina uz rudens talkām

23.10.2013

Ikviens, kas bijis Rundāles pils dārzā, baudījis tā krāšņumu tulpju, peoniju un rožu pilnzieda laikā, iespējams, ir aizdomājies par to, cik daudz darba jāiegulda visa dārza uzturēšanā un kopšanā.

Rudenī dārzā jāveic apjomīgi ikgadējie sakopšanas darbi, kā arī augu ieziemošana, tāpēc aicinām ģimenes, skolēnus, skolotājus, darba kolektīvus, jauniešu NVO, biedrības, nodibinājumus un ikvienu palīdzīgu roku Rundāles pils dārza sakopšanas talkās.

Parka nodaļas vadītājs Andis Gailītis aicina: „Apvienojot patīkamo ar lietderīgo – lapu grābšanu vai rožu atlapošanu varēsiet iepazīties ar pils dārzu rudenī. Jau šobrīd sakām lielu paldies Lielplatones internātpamatskolai, Bauskas ģimnāzijai un Jūrmalas alternatīvajai skolai par paveikto teritorijas sakopšanā.”

Gatavojoties talkai, būtu vēlams ierasties laika apstākļiem un darbam atbilstošā apģērbā un apavos (rēķinoties ar to, ka rožu ērkšķi var sabojāt apģērbu).

 „Ikvienam, kas vēlas palīdzēt, grābekļus lapu grābšanai nodrošināsim, bet rožu atlapošanai lūdzam ņemt līdzi savas šķēres un darba cimdus,” atgādina A.Gailītis

Talciniekus aicinām ierasties ar iepriekšēju pieteikšanos  pa tālr. 29454234 (Andis Gailītis), 26670673 (Dainuvīte Brūvere).

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību!

Komentārs par rakstu: Rundāles pils aicina uz rudens talkām

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!