Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rudens rosība Pokaiņu mežā

17.10.2013

Klāt rudens un drīz beigsies aktīvā tūrisma   sezona – dzērves jau aizlidojušas un pirmās salnas  uzdāvinājušas krāšņu, krāsainu lapu rotu kokiem. Laiks steidzas, ar jautrām rotaļām un dancošanu pie lielā  svētku ugunskura, sagaidīti un pavadīti  Rudens saulgrieži. Bet  rosība Pokaiņos  turpinās.

Raiti rit darbi pie jaunā Pokaiņu Informācijas centra celtniecības darbiem.  Būvnieki  nopietni un  ar lielu atbildības sajūtu strādājot, paveikuši jau daudz, un  aizvadītajā piektdienā nosvinēti spāru svētki.

Nesen arī mežā – Zikurātā,  tika pārbaudītas versijas, ko daudzu gadu garumā stāstīja viedie ļaudis - šamanis no Sibīrijas pat uzzīmēja, kādu viņš šo kalnu redz - ar tukšumu vidū un ne tikai…  Kā jau Pokaiņos mēdz būt, domas dalījās - vieni ticēja, ka tā ir, daudzi pret viedo cilvēku vīzijām izturējās neticīgi. Zinātnieks Sicovs, izmantojot radiolokācijas metodi,  Zikurātā veica zinātnisku pētījumu un patiešām - atklājās, ka  zem Zikurāta (un ne tikai tur) ir tukšums. Iegūtie rezultāti vēl tiek apkopoti, un cerams, ka šim pētījumam sekos vēl arī citi, un Pokaiņos atklāsies vēl daudz interesantu un neparastu faktu.

 

Šobrīd neparasts ir viss – mežs ir skaists visā rudens krāšņumā, tāpēc vēl ir laiks izbaudīt rudens skaistumu, dodoties meža takās, uzkāpjot Baltajā kalnā, no kura paveras ļoti skaista rudens ainava, kā arī brīdi pabūt Tempļa kalnā, kur rodas sajūta, ka esam tuvāk debesīm, ļaujoties brīvajiem vējiem. Piesēdiet arī Ozolkalna piekājē, izbaudot  rudenīgo mieru un klusumu un iekariet eglītēs kādu kārumu meža zvēriem!

Uz tikšanos Pokaiņos!

Komentārs par rakstu: Rudens rosība Pokaiņu mežā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!