Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tematiskais tūrisma vakars „Noslēpumainās Tibetas plīvurs”

17.10.2013

31.oktobrī plkst. 18:00 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī notiks tematiskais tūrisma vakars „Noslēpumainās Tibetas plīvurs”. Tūrisma vakara īpašais viesis – rakstnieks, aizrautīgs ceļotājs un cittautu kultūru pētnieks Pēteris Strūbergs.

Tematiskā tūrisma vakara apmeklētājiem būs iespējams uzzināt vairāk par eksotisko Āzijas kontinenta zemi – Tibetu, tibetiešu dzīvesveidu, kultūru, budismu un daudzām citām netradicionālām lietām, kas sastopamas ir Tibetā, bet nav atrodamas citur. Vakara gaitā interesenti noteikti uzzinās vietas, kuras ir vērts apmeklēt esot Tibetā. Tematiskā tūrisma vakara otrajā daļā varēs uzdod jautājumus vakara viesim Pēterim Strūbergam un apskatīt līdzi paņemtos suvenīrus un piemiņas lietas no Tibetas.

 

Ieejas maksa uz vakaru: 2,00 Ls/2.85 EUR pieaugušajiem, 1,50 Ls/2,13 EUR skolēniem. Ieejas maksā iekļauts Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukuma apmeklējums. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 63005445 vai mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

 

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Tematiskais tūrisma vakars „Noslēpumainās Tibetas plīvurs”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!