Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Projekta „Centralbalticcycling” noslēguma konference Saulkrastos

08.10.2013

18.oktobrī, plkst. 10.00 atpūtas kompleksā „Minhauzena Unda” Saulkrastos tiks atklāta projekta „CentraBalticCycling” noslēguma konference.Uz konferenci aicināti visi tūrisma nozares profesionāļi, pašvaldību speciālisti, velomaratona dalībnieki un citi velo entuziasti, lai iepazītos ar projekta laikā īstenotajiem darbiem un rezultātiem. Ar paveikto iepazīstinās projekta partneri no Vidzemes pašvaldībām, kā arī no Igaunijas, Zviedrijas un Somijas.

Lai gūtu jaunas atziņas, kas stiprinātu sadarbību un veicinātu velo attīstību Vidzemē arī turpmāk, konferencē uzstāsies speciālisti no Lielbritānijas un Beļģijas.

Konferences ietvaros tiks apbalvoti Vidzemes velomaratona fotokonkursa laureāti, kā arī norisināsies velotūrisma klipa pirmizrāde, taču dienas noslēguma – jauno EiroVelo 13 marķējuma zīmju atklāšana Saulkrastu pilsētas teritorijā.

Labu laiksapstākļu gadījumā visi aicināti piedalīties veloizbraucienā Saulkrastos!

 

Projektā „Central Baltic Cycling” jeb pilnajā nosaukumā „Velomaršrutu tīkla attīstība un uzlabošana Centrālbaltijas teritorijā” piedalās septiņi partneri no četrām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas un Somijas. Latviju projektā pārstāv Zemgales Plānošanas reģions, Kurzemes un Vidzemes Tūrisma asociācija, un Jelgavas Reģionālais tūrisma informācijas centrs. No Vidzemes projektā iesaistījušas Salacgrīvas, Limbažu, Saulkrastu un Carnikavas novadu pašvaldības. Vidzemes piejūras pašvaldībās projekta ietvaros izstrādāti tehniskie projekti veloceliņa izbūvei nākotnē, taču būtiskākais ieguvums – izveidots kopējs velomaršrutu tīklojums ar Zemgali, Kurzemi un Rietumigauniju.

 

Projekts „Central Baltic Cycling” tiek realizēts Centrālās Baltijas programmas INTERREG IV A ietvaros, tā kopējais budžets ir 1�497�889 Eiro, no kuriem 1�161�001 Eiro līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Anna Kupče

Komentārs par rakstu: Projekta „Centralbalticcycling” noslēguma konference Saulkrastos

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!