Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Neaizmirstama Olimpiskā diena Zaķumuižas pamatskolas audzēkņiem

02.10.2013

27. septembrī, „Olimpiskā diena 2013” ietvaros, biedrība „Reāls Piedzīvojums” Zaķumuižas pamatskolā noorganizēja Sporta dienu. Sporta dienas mērķis bija saliedēt skolēnus un skolotājus, lai jaunajā mācību gadā attieksme vienam pret otru būtu draudzīgāka un saprotošāka.

Sporta diena iesākās ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Pēc tam katra klase devās izpildīt deviņās interesantos uzdevumos un stafetēs, kurās bija jāpielieto veiklība, izturība, atjautība un uzticēšanās viens otram, piemēram, stafetē „Mīnu lauks”, kurā vienam dalībniekam ir aizsietas acis, bet otrs palīdz „aklajam” šķērsot laukumu neuzkāpjot „mīnām” jeb izkaisītajiem priekšmetiem, dalībnieki iemācījās paļauties vienam uz otru, iemācījās viens otru vadīt līdz pat centimetra precizitātei, izmantojot tikai verbālo komunikācijas veidu. „Aklajos kurmīšos” bērni iemācījās vadīt veselu klasi, neizmantojot sarunu, bet izmantojot tikai pieskārienus. Sarežģīts, bet paveicams, bija komandas veidošanas uzdevums, kur jāizvelk no „tuksneša plūstošajām smiltīm” ūdens pudele, kur katrs komandas dalībnieks prezentēja savu veidu, kā paveikt uzdevumu visiem kopā – tas palīdzēja saliedēties klasei, lai veiktu atjautības uzdevumu.

Jautrajā stafetē 4 bērni ielīda milzīgos šortos un lēca smieklos, leca maisos, ripināja milzīgas bumbas, lēca kā vardulēni uz smieklīgām bumbām, skrēja vienā aplī visa klase, pūta balonus, un skrēja „uzticības pāru galopu”. Labs piedzīvojums bija, kad „Lāzera labirintam” caur augšējo posmu varēja izcelt klases audzinātāju uz rokām – to veica visa klase, soli pa solim. Tas bija satraucoši, gan skolotājai, gan arī bērniem – uzticības pārbaudījums. Katra klase varēja sacensties un sadarboties „dvieļu volejbolā” un „katapultu cīņā” arī šie bija sadarbību un komunikāciju veicinošie uzdevumi. Dienas nobeigumā, katrs dalībnieks tika apbalvots ar diplomu, un saliedētajām klasēm tika piešķirts īpašais „Reāls piedzīvojums” komandas veidošanas – saliedēšanas diploms.

Aktivitātes sagādāja Zaķumuižas pamatskolas audzēkņiem jaunas un neaizmirstamas emocijas, piemēram, daži atzina, ka nekad iepriekš nebija stūmuši ķerru (kur nu vēl „uzticības braucienā”) un šāvuši ar katapultu vai pūtuši indiāņu trupiņu ar speciālām šautriņām. Skolotāji neslēpa, ka noteikti izmantos kādas no biedrības organizētajām aktivitātēm nākamajos klases pasākumos. Viņi arī atklāja: „Šī diena pārsteidza. Uzzinājām viens otra neredzētās spējas. Klusākie parādīja līderiem atbilstošas īpašības, kautrīgākie uzdrošinājās iziet stafetes pirmie. Kopā mēs varam vairāk un labāk!”.

Biedrība „Reāls Piedzīvojums” vēl ikvienam audzēknim zinību pilnu un sportisku atlikušo mācību gadu!

Komentārs par rakstu: Neaizmirstama Olimpiskā diena Zaķumuižas pamatskolas audzēkņiem

YES
27.02.2020 11:02:48
MAN TAJA DIENA MANA SKOLOTAA PARADIJA KULAKU
Juris-Zaķumuiža
05.10.2013 22:28:12
Es biju šajās sporta spēlēs. Man ļoti patika. Nebiju redzējis tik interesantus un jautrus cilvēkus, kas spēja skolas daudzajās telpās noorganizēt tik foršas sporta spēles un saliedēšanas pasākumu. Tas tiešām bija REĀLS PIEDZĪVOJUMS ! Atradu arī

viņus mājas lapā: www.realspiedzivojums.lv
Lai Jums vienmēr visur izdodās!
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!