Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rudens ekskursiju piedāvājums skolēniem un skolotājiem

02.10.2013

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina skolēnus un skolotājus rudens ekskursijās doties uz Jelgavu, Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu. Izveidotajā informatīvajā materiālā „Rudens ekskursijas skolēniem” apkopti dažādi ekskursiju piedāvājumi, lai skolēni klases ekskursijā patiesi labi pavadītu laiku un iepazītu Jelgavas apkārtni.

Materiāls palīdzēs veiksmīgāk izplānot klases ekskursiju dažādu vecumu skolēnu grupām. Lai vieglāk noorientētos ekskursiju piedāvājumā, informatīvajā materiālā apkopotie objekti ir sadalīti pa kategorijām „Maršruti un ekskursijas”, „Vietas, kas noteikti jāapmeklē”, „Atpūta dabā”, „Sports un aktīvā atpūta” un „Jelgavas ražotnes”.

Kopā ar klasi, izvēloties un kombinējot materiālā iekļautos objektus, ir iespējams saplānot vienas dienas ekskursiju uz Jelgavu, Jelgavas novadu vai Ozolnieku novadu. Ekskursijā skolēni uzzinās daudz vērtīgu faktu par Jelgavas un tuvāko novadu vēsturi, atklās amatnieku un vietējo ražotāju darba noslēpumus, iepazīs mūsdienu tehnoloģijas, kā arī aktīvi pavadīs laiku svaigā gaisā.

 

Ja neatliek laika ekskursijas plānošanai, materiālā apkopota arī informācija par Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada gidiem, kas izplānos un pavadīs Jūs klases ekskursijā, iepazīstot zināmas un mazāk zināmas Jelgavā un apkārtējos novados.

Informatīvo materiālu iespējams lejupielādēt mājas lapā www.visit.jelgava.lv sadaļā Maršruti un ekskursijas/Tematiskie piedāvājumi.

 

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Rudens ekskursiju piedāvājums skolēniem un skolotājiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!