Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Piesakies ekskursijai

27.09.2013

12.oktobrī Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar AS „Pasažieru vilciens” organizē tautas ekskursiju ar vilcienu „Rudens krāsas Valmierā”, kuras laikā 200 zinātkāri un piedzīvojumus alkstoši tūristi varēs iepazīt Valmieras pilsētu un apkārtējos novadus, izvēloties sev atbilstošāko ekskursiju maršrutu no četriem piedāvātajiem. Vilciens Nr.646 no Rīgas Centrālās stacijas aties plkst.10.36 un Valmieras dzelzceļa stacijā pienāks plkst.13.00.

Tautas ekskursijas dalībniekiem būs iespēja izvēlēties vienu no četriem ekskursiju maršrutiem: „Oranžais vilinājums”, kura laikā varēs iepazīt mītisko svētvietu Zilokalnu, grezno Dikļu pili un aizraujošo Vika pasaku parku (ekskursijas cena: 2 lati personai), „Pa zelta pēdām”, kas dāvās iespēju viesoties zemnieku saimniecībā „Vildēni”, kurā var aplūkot vairāk nekā 20 dažādu šķirņu eksotiskus dzīvniekus, apmeklēt atpūtas kompleksu „Avoti”, kurā apskatāms divkārtējā olimpiskā čempiona BMX riteņbraukšanā Māra Štromberga ritenis, fotogrāfijas un sacensību trofejas, un ir iespēja iziet labirintu – dabas taku „Koku skola” un 2 km garajā trasē atrast dažādus noslēpumus (ekskursijas cena: 2 lati personai).

 

Ekskursijas „Sarkanā nama noslēpums” laikā varēs izzināt Valmieras drāmas teātra dzīvi aiz priekškara, paviesoties senajā Valmierā, kā arī vizināties ar Gaujas tramvaju, klausoties aizraujošus stāstus par Valmieras nosaukuma rašanos, „Kazu krācēm” un „Titāniku” (ekskursijas cena: 3 lati personai). Savukārt ekskursija „Gardēža zaļā pastaiga” ļaus izbaudīt zaļās Valmieras spēku Sajūtu takā un Gaujas Stāvajos krastos, kā arī doties īstā piedzīvojumā uz „Valmiermuižas alus” darītavu, kurā apiņu smaržas apvīti stāsti par alus gatavošanu procesu izklaidēs ikvienu. Būs iespēja degustēt dažādas alus šķirnes, baudīt īpašas uzkodas, pārvēršot ekskursiju pa Valmieru īstās gardēža brīvdienās (ekskursijas cena: 3 lati personai).

 

Kā īpaša „odziņa” visām tūristu grupām ieplānots laiks tradicionālajam Simjūda gadatirgum, kurā tirgotāji, amatnieki un mājražotāji piedāvās visdažādāko produkciju, kā arī jauniešu kora „Balsis” koncerta „Par mīlestību” apmeklējums, kas plkst.15.00 ieskandinās Valmieras Kultūras centru un kurā piedalīsies dejotāja Ieva Kemlere un instrumentālais ansamblis „Tango Sin Quinto”. Diriģents – Ints Teterovskis. Biļešu cena Ls 2, skolēniem un pensionāriem – Ls 1.

 

Dienas noslēgumā, plkst.18.16, Valmieras dzelzceļa stacijā būs piestājis vilciens Nr.853, kas tautas ekskursijas dalībniekus vedīs atpakaļ uz mājām.

Tā kā vietu skaits katrā no ekskursiju grupām ir ierobežots, dalība pasākumā jāpiesaka iepriekš Valmieras Tūrisma informācijas centrā, zvanot pa tālruni 64207177 vai sazinoties e-pastā tic@valmiera.lv. Vilciena biļetes cena no Rīgas uz Valmieru ir Ls 2,95. Uz tikšanos Valmierā!

 

Aiga Akmentiņa Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas Tūrisma informācijas konsultante

 

Komentārs par rakstu: Piesakies ekskursijai

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!