Ceturtdiena, 29. Februāris, 2024
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Bauskā tapis otrs inovatīvais suvenīrs - konfektometrs

24.09.2013

21.augustā, Bauskas vecpilsētas pagalmiņu svētku ietvaros, baušķeniekiem un viesiem bija iespēja izmēģināt jauno suvenīru bērniem un skolēniem - konfektometru. Izmantotās mērvienības ir dažāda izmēra konfektes. Pieliekot savu sprīdi pie konfektometra bija iespējams noteikt ieteicamo saldumu devu dienā. 

Konfektometrs ir otrs inovatīvais suvenīrs par tēmu „Sver un mēri Bauskā”. Līdzīgi kā pirmais suvenīrs – čarkometrs, tas tapis sadarbībā ar SIA „Reklāmas un dizaina darbnīcu”. Atgādinām, ka čarkometrs tika prezentēts pagājušajā gadā Bauskas pirmo Alus svētku ietvaros- ar to izmērot cilvēka vēdera apkārtmēru var noteikt cik čarkas stiprāka dzēriena vai cik stopus, piemēram, Bauskas alus jums būtu ieteicams izdzert. Izmantotās mērvienības ir stopa un čarkas apkārtmērs. Ar „čarkometru” ieteicams mērīt personas no 18 gadiem.

        Bauskas tūrisma informācijas centram ideja par inovatīvu suvenīru radīšanu Bauskai radies, lai popularizētu Bauskas rātsnamā iekārtoto ekspozīciju un tūrisma produktu „Sver un mēri Bauskā”, kurā ir iespējams iepazīties ar Kurzemes un Zemgales hercogistē lietotajiem svariem un mēriem, nosvērties pudos un nomērīties pēdās, par to saņemot sertifikātu! Abi suvenīri iegādājami Bauskas tūrisma informācijas centrā – Bauskas rātsnamā. 

Komentārs par rakstu: Bauskā tapis otrs inovatīvais suvenīrs - konfektometrs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!