Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tērvetes dabas parks gaida savu 100 000. apmeklētāju

23.09.2013

Ik gadu Tērvetes dabas parku, ko apsaimnieko AS „Latvijas valsts meži”, apmeklē kupls skaits tūristu, tas ir kļuvis par iemīļotu atpūtas vietu gan lieliem, gan maziem dabas draugiem. Septembra beigās ikvienam, kas dosies izbaudīt krāsainā rudens iestāšanos Tērvetes dabas parkā, ir iespēja kļūt par 100 000. apmeklētāju. Īpašo viesi gaida pārsteiguma balva no Mammadaba. 

Jau 55 gadus Tērvetes dabas parks ir labākā un draudzīgākā vieta ģimenei ar bērniem – te var sastapt gan koka skulptūrās atveidotus, gan „dzīvus” pasaku un rakstnieces Annas Brigaderes lugu tēlus. Parkā iespējams vizināties ar Pasaku bānīti, velosipēdu, nūjot vai Veco priežu parkā ļauties nesteidzīgām pastaigām. Aktīvās atpūtas cienītāji var izmēģināt daudzos jaunā Atrakciju laukuma piedāvājumus. Uz Zemgales plašumiem var palūkoties, uzkāpjot Dižākajā koka skatu tornī. Gardu maltīti piedāvā parkā esošās kafejnīcas.

 

28. septembrī kā katru gadu parkā tiks ieskandināta Miķeļdiena – apmeklētājiem būs iespēja gatavot Ražas vītni un Ražas Dižapli, izgaršot dabas veltes pie Rūķu māmiņas. Būs lauku labumu tirdziņš (aicinām pieteikties amatniekus!) un rudens jautrā loterija kopā ar Ražas Vīru. Rūķis Stīdziņš bērniem un viņu vecākiem palīdzēs iemācīties ražas dziesmas un ražas polku.

 

Informāciju sagatavoja Ilona Līduma,

 

Komentārs par rakstu: Tērvetes dabas parks gaida savu 100 000. apmeklētāju

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!