Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Valmierā Pasaules tūrisma dienas ietvaros aicina doties nakts ekskursijā

23.09.2013

Piektdien, 27. septembrī, atzīmējot ikgadējo Pasaules tūrisma dienu, Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina ikvienu interesentu doties nakts ekskursijā lāpu gaismā „Valmieras teiksmainie stāsti”. Ekskursijas sākums pl. 20:00 pie Valmieras Tūrisma informācijas centra (Rīgas ielā 10).

Aptuveni pusotru stundu garā ekskursijā valmieriešus un pilsētas viesus ar atraktīvu stāstījumu iepriecinās Valmieras Tūrisma informācijas centra konsultantes, atklājot teiksmainus un noslēpumainus stāstus par Valmieru un tās iecienītākajām apskates vietām.

Interesentiem būs iespēja uzkāpt Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas tornī (par ziedojumiem) un ieraudzīt naksnīgo Valmieru no putna lidojuma, savukārt ekskursijas noslēgumā Valmieras muzeja „Garšaugu namiņā” pastaigas dalībniekiem būs iespēja sasildīties ar dažādām zāļu tējām.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina interesentus ekskursijai pieteikties iepriekš, sūtot savu pieteikumu ar dalībnieku skaitu uz e-pastu tic@valmiera.lv. Tāpat arī ikviens ir aicināts ierasties uz naksnīgo ekskursiju ar savu apgaismojumu - lāpu vai lukturīti.

 

Dalība ekskursijā bez maksas.

Starptautiskā tūrisma diena tiek atzīmēta kopš 1980. gada, kad tika apstiprināti Apvienoto Nāciju Pasaules tūrisma organizācijas statūti. Tās mērķis ir pievērst uzmanību tūrisma lomai visā pasaulē, norādot, kā tūrisms ietekmē gan sociālās, kultūras, gan politiskās un ekonomiskās vērtības.

 

Anita Deigele

 

Komentārs par rakstu: Valmierā Pasaules tūrisma dienas ietvaros aicina doties nakts ekskursijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!