Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Gulbenes novads tiks prezentēts divos vērienīgos pasākumos

22.05.2013

Šajā nedēļas nogalē – no 24. līdz 26.maijam – Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā, Rīgā, mutuļos enerģija, patīkama kņada un bērnu smiekli, jo notiks Latvijas aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule un Kas te? Es te! 2013”.

Uz izstādi, pēc organizatoru lūguma ir īpaši uzaicināts SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis”, kas gan mazos, gan lielos apmeklētājus piesaistīs ar atraktīvo Bānīša vagona maketu un īstiem vilciena skaņas un gaismas signāliem. Bānīša vagona iekšpusē ikviens varēs izbaudīt vilciena atmosfēru, sēžot senajos Bānīša solos, bet par aktivitātēm un atrakcijām gadās Kāzu muzejs, kas svētdien kopā ar Pepiju ikvienu aicinās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās.

 

Kamēr mazākie interesenti apmeklēs jautro un krāšņo izstādi bērniem, otrā Rīgas pusē, Mežaparkā, 25.maijā notiks vēl viens vērienīgs pasākums – „Latviešu godu saimnieču saiets”. Šajā saietā satiksies saimnieces no četriem Latvijas reģioniem, lai dalītos ar tradīcijām un zināšanām, kas saistītas ar dažādiem katram novadam raksturīgiem godiem jeb svētkiem. Gulbenes novadu Vidzemes sētā pārstāvēs Gulbenes novada mājražotāji, amatnieki un arī Kāzu muzejs. Apmeklētāji varēs apskatīt kāzu lietu ekspozīciju, piedalīties pūra lādes atvēršanā, kā arī iegādāties amatnieku darbus un degustēt mājražotāju lauku gardumus. Tāpat Mežaparkā ikviens varēs iegādāties jauno krāsojamo grāmatiņu bērniem „Gulbīša Zinīša ceļojums”.

 

Pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir parūpējusies, lai abos šajos pasākumos apmeklētāji varētu saņemt aktuālāko informāciju par Gulbenes novada tūrisma iespējām un īpašajiem vasaras sezonas piedāvājumiem.

 

 

Laura Lulle

Tūrisma speciāliste

PA „Gulbenes tūrisma un

kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Komentārs par rakstu: Gulbenes novads tiks prezentēts divos vērienīgos pasākumos

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!