Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspils Tūrisma konferenci var noskatīties videoierakstā

21.05.2013

Ventspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā noskatīties vairāku 12.Ventspils Tūrisma konferences lektoru uzstāšanos videoierakstā.

Konferences lektoru prezentācijas un konferences videoieraksts  ir pieejams:

 

 

 

Konference ievadīja vasaras tūrisma sezonas atklāšanas apsākumus, kas noritēja no 17. līdz 19.maijam un tajā piedalījās ap 80 interesentu. Tajā tika prezentēta statistika par 2012.gadu un 2013.gada vasaras tūrisma sezonas jaunumi. Konferencē izvērtās arī vairākas interesantas un spraigas diskusijas. Ventspilnieki nebija mierā ar Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras piekopto politiku attiecībā uz reģionu reklāmām Latvijas valsts  televīzijā. Tāpat Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks un Tūrisma komisijas vadītājs Didzis Ošenieks norādīja, ka Latvijā var atpūsties ne tikai pie dabas, bez steigas, bet arī aktīvās atpūtas tūrisma objektos, kas būtu vairāk jāreklamē. Savukārt Ventspils gids, Viktors Bagienskis, piedāvāja palielināt tūristu plūsmu no salīdzinoši tuvās un iedzīvotājiem bagātās kaimiņvalsts Polijas. Īpaša uzmanība tika veltīta tūristu no Krievijas piesaistei.

 

Kurzemes tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs Artis Gustovskis informēja klātesošos, ka šajā pavasarī pēc Kurzemes tūrisma asociācijas aicinājuma Latviju apciemoja liela Polijas žurnālistu grupas, kas pabija arī Ventspilī. Tāpat viņš pastāstīja, ka Ventspils ir vienīgā pilsēta, kur ārvalstu tūristu īpatsvars ir lielāks par vietējo.

 

Jau informējām, ka Konferences pirmajā daļā par Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) aktualitātēm un sadarbības iespējām 2013.gadā stāstīja TAVA TAVA Vecākā eksperte mārketinga un tūrisma tirgus jautājumos Madara Brūvere. Ar jaunumiem Kuldīgas un Kurzemes pusē iepazīstināja Kurzemes tūrisma asociācijas priekšsēdētājs Artis Gustovskis.

Ļoti svarīga ir uzņēmēju un tūrisma informācijas sniedzēju sadarbība. Par to stāstīja Lattūrinfo valdes priekšsēdētāja Ingrīda Smuškova.

Otrajā daļā Krievijas Tūrindustrijas savienības Baltijas reģionālās nodaļas izpilddirektore Ivonna Grīnvalde informēja par sadarbības iespējām ar Latvijas Tūrisma nozares uzņēmumiem, bet Kurzemes tūrisma asociācijas pārstāve Aiga Petkēvica dalījās informācijā par veloaktivitātēm Kurzemē.

Tūrisma konference notika dienu pirms Ventspils vasaras tūrisma sezonas atklāšanas Piedzīvojumu parkā. Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un mārketinga daļas vadītāja Daiga Dūma pastāstīja par jaunajām atrakcijām un atklāšanas pasākuma programmu. Konferenci noslēdza Ventspils tūrisma piedāvājuma jaunpienācējs – „Ventspils Democentrs”, kas nupat atklājis izstādi „Kas ir mūzika?”. Centra valdes locekle Ilze Eglāja iepazīstināja ar Democentra iespējām dažādām interešu grupām, t.sk. skolēniem un ģimenēm ar bērniem.

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Aulmane

Ventspils TIC vadītājas vietniece

Tālr. 636 07665 e-pasts: tourism@ventspils.lv

Komentārs par rakstu: Ventspils Tūrisma konferenci var noskatīties videoierakstā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!