Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

TOP 11 aktivitātes bērniem Ķīpsalā – no 24. līdz 26. maijam.

21.05.2013

Ķīpsalā būs milzum daudz atraktīvu, sportisku, izglītojošu un sirsnīgu aktivitāšu bērniem un viņu vecākiem. Esam sagatavojuši aizraujošāko aktivitāšu TOPu, kas noteikti jāizmēģina un jāizbauda!

1. Eksperimentē un ļauj vaļu zinātkārei!
Mazie pētnieki kopā ar Rīgas Tehniskās universitātes studentiem, zinātkāres centriem "Zili brīnumi" un "Z(in)oo" varēs veikt visvisādus eksperimentus – pārbaudīt dažādu šķīdumu skābumu, uzbūvēt raķeti, ieraudzīt gaisā peldošu zivi, uzzināt, kas ir elektrība, kā tā rodas un kā tā izskatās. Starp citu, parādīsim, kā no stikla burkas, vara stieples un alumīnija folijas izveidot savu elektrības detektoru. Savukārt sestdien pulksten 17.00 varēsi doties zinātniskajā ceļojumā uz Mēnesi. Laipni lūgti!


2. Iejūties daktera lomā!
Ķīpsalā darbosies daktera kabinets "Teddy Bear Hospital", kur mazie profesori varēs taisīt rentgenus lellēm un lāčiem, likt plāksterus, pārsējus un pat izrakstīt receptes zālēm. Bērni iejutīsies daktera lomā, iepazīsies ar ārstu darbu un viņu darba piederumiem. Iespējams, tas kliedēs arī bērnu mītiskās bailes no "baltā halāta uzsvārča"!


3. Iepazīsti glābējus, viņu tehniku un ekipējumu!
Drošības kvartālā bērni aizraujošā veidā uzzinās un atkārtos daudzas nozīmīgas un vajadzīgas lietas par to, kā pasargāt sevi un savus tuvākos dažādās dzīves situācijās. Bērni varēs ierāpties ugunsdzēsēju, policijas un neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīnās, iepazīties ar glābējiem, aplūkot tiem nepieciešamo aprīkojumu un ekipējumu. Tāpat bērni varēs pirmo reizi pamēģināt veikt sirds masāžu manekenam "Anniņa"!
 

4. Mācies gatavot!
Restorāna "Green" šefpavārs un viņa komanda aicina mazos pavārus uz garšu, smaržu un sajūtu meistarklasēm. Sviestmaižu darbnīcā bērni smelsies idejas, kā ikdienišķo sviestmaizi pārvērst par īstu meistardarbu. Konditora meistarklasē mazie pavāri paši varēs izmēģināt, kā top skaistās dekorācijas uz kūkām. Būs arī pankūku darbnīca! Lai labi garšotu – tiekamies Ķīpsalā!


5. Izmēģini savus spēkus florbola, tenisa un pat spīdmintona laukumā!
Pukša sporta kvartālā varēs iepazīt un izmēģināt dažādus sporta veidus, uzzināt, kur ikdienā var trenēties, kā arī visu par sporta nometnēm un sacensībām. Starp citu, bērni varēs vērot paraugdemonstrējumus tenisā, kur vienlaicīgi spēlē ar divām bumbiņām un nestandarta izmēra raketēm un uz pavisam maziņa galdiņa. Protams, interesenti varēs pārbaudīt savu meistarību uzdevumos ar galda tenisa, florbola, spīdmintona un citiem sporta elementiem.
 

6. Piedalies slēpņošanas loterijā!
Gan lielie, gan mazie piedzīvojumu meklētāji varēs izmēģināt veiksmi slēpņošanas loterijā. Izlozes notiks ik pēc divām stundām uz lielās skatuves! Bet, lai izmēģinātu fortūnas labvēlību, vispirms būs jāatrod slēpņi jeb pareizās atbildes uz jautājumiem un jāieraksta slēpņošas anketā (kas tiks izsniegta, iegādājoties ieejas biļeti). Balvu fonds tiešām bagātīgs un daudzu bērnu iekārots!


7. Veido un darini pats!
Lupes mākslas kvartālā bērni varēs liet sveces, izkrāsot saulīti, zīmēt ar putām, izgatavot kartiņas, filcēt ziedus, uzpērļot rokassprādzīti vai kādu zvēriņu, gūt priekšstatu par kādu no daudzajām dekoratīvās apdares tehnikām. "Skaistums matu kosmētika" meitenēm mācīs veidot skaistas frizūras ikdienai un ballītēm. Starp citu, būs arī iespēja pašām tikt pie jaunām frizūrām!


8. Iejūties televīzijas raidījuma vadītāja lomā!
Prožektoru gaismas, televīzijas grimētava, videokameras, skaņas pults un pat skatītāju aplausi... to visu bērni varēs izbaudīt viesojoties "Kas te? Es te!" TV studijā. Pukšs, Lupe, Varis un Konstantīns aicinās bērnus skaitīt dzejoļus, dziedāt dziesmiņas un pat iejusties TV raidījuma vadītāju ādā, lai izbaudītu, kā ir atrasties otrpus ekrāna?! Nāc un kļūsti par zvaigzni!


9. Apmeklē Mazo balerīnu studiju!
Lupes mākslas kvartālā darbosies Mazo balerīnu studija, kur deju skolas "Colour Point" pasniedzējas aicinās uz baleta nodarbībām. Būs arī īsta baleta stanga, pie kuras sākumā pieturēties, un baleta svārciņi, kurus pielaikot. Viens no priekšnoteikumiem, lai varētu dejot baletu, ir savākti mati – tātad stingra copīte! Te talkā nāks matadatas, sprādzes, copes tīkliņš un gumijas... Jā, jā, mazās meitenes varēs sajusties kā īstas baleta prīmas!
 

10. Iegriezies spēļu skapī!
Jautrās ballīšu spēles, izglītojošās spēles pašiem mazākajiem, pamācošās spēles bērnudārza vecuma bērniem, izklaidējošās spēles skolniekiem un stratēģiskās spēles pusaudžiem – "Ludo" spēļu skapī varēs atrast spēles katrai gaumei un vecumam! Bērni varēs izmēģināt spējas aizraujošajā Torņa likšanas turnīrā, jautrās spēles "Le Passe Trappe" turnīrā, "V-Cube" likšanas sacensībās. Vai esi redzējis, kā dažās sekundēs salikt kubu ar aizsietām acīm? Ja ne, tad nāc uz "V-Cube" paraugdemonstrējumiem.
 

11. Blēņojies kopā ar Tofiku!
Iemīļotais TV varonis Tofiks, kas uz kādu laiku bija devies uz savu planētu, tagad ir atgriezies, lai visas trīs pasākuma dienas no plkst. 14.10 līdz 15.10 gan mazos, gan pieaugušos iepriecinātu ar savu izrādi. Uzreiz pēc tam ar Tofiku varēs aprunāties, pablēņoties, nofotografēties un saņemt viņa autogrāfu. Esiet droši, viņš joprojām ir dzīvespriecīgs, jautrs un uz dzīvi skatās humora pilnām acīm! Turklāt zinātkārais bērnu draugs ir iemācījies arī latviešu valodu!
Visas aktivitāšu TOPā iekļautās nodarbes ir bez papildu maksas!
Iepērcies izdevīgi!
Trīs dienu garumā vairāk nekā 150 uzņēmumi piedāvās daudz dažādu izdevīgu piedāvājumu! Tikai izstādē "Nines Artesanals d'Onil" lelles varēs iegādāties ar 30 % atlaidi, visu "Baby-Vest Baltic" produkciju – ar 10 % atlaidi. "Ratu birojs" garantē 20 % atlaidi Portugālē ražotajiem "Bebecar" ratiņiem. 5 latus varēsiet ieekonomēt, ja tieši izstādē iegādāsieties "Theraline" grūtnieču spilvenu. Īpašas akcijas ir sagatavojuši arī Latvijas bērnu preču ražotāji! Vairāk: www.bt1.lv/bp
Kā zināms, no 2013. gada 24. līdz 26. maijam Ķīpsalā mutuļos enerģija, patīkama kņada un bērnu smiekli, jo notiks Latvijas aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem "Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013".�
Darba laiks:
24. un 25. maijs 10.00–19.00
26. maijs 10.00–18.00
Ieejas biļešu cenas:
Pieaugušajiem – Ls 3,00
Bērniem no 4 gadu vecuma – Ls 3,00
Pensionāriem – Ls 2,50
Ģimenes biļete (2+2) vai (1+3) – Ls 10

Informācija : www.bt1.lv/bp

 

Komentārs par rakstu: TOP 11 aktivitātes bērniem Ķīpsalā – no 24. līdz 26. maijam.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!