Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pirmo reizi Muzeju naktī būs atvērts Biķernieku trases muzejs.

17.05.2013

Sestdien, 2013. gada 18. maijā starptautiskās Muzeju nakts ietvaros Biķernieku trases muzejs būs atvērts no pulksten 10:00 rītā līdz pat pulksten 2:00 naktī.

Muzeju nakts laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar vēsturisko sacīkšu spēkratu ekspozīciju, kurā būs apskatāmi gan auto, gan moto tehnika kā arī formulas, kas piedalījās sacensībās no pagājušā gadsimta 60-tajiem gadiem līdz pat mūsdienām. Kā vērtīgākos šā brīža muzeja eksponātus var minēt 1962. gadā ražoto sacīkšu ZIL 112 S, Jāņa Allika sporta auto VAZ 2105 un 1962. gada JAGUAR, ar kuru veiksmīgi startēts vēsturiskajā Monte-Carlo rallijā. Muzejā varēs apskatīt arī Radical SR3, kuru visprecīzāk vada auto sportiste Karlīne Štāla. Muzeju nakts gaitā tiks demonstrētas vairākas filmas par auto un motosporta vēsturi Latvijā un Biķernieku trasē.


Atgādinām, ka Biķernieku trasei blakus esošais Rīgas Motormuzejs šogad Muzeja naktī būs slēgts, jo tajā sākusies rekonstrukcija. Tādēļ interesent būs laipni gaidīti Biķernieku kompleksās sporta bāzes muzejā S.Eizenšteina ielā 4.
Starptautiskā akcija "Muzeju nakts" Latvijā notiek jau devīto reizi, un tās šā gada devīze ir "Zaļā krāsa – mežs".

Info no CSDD.

Komentārs par rakstu: Pirmo reizi Muzeju naktī būs atvērts Biķernieku trases muzejs.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!