Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rīgā ieradīsies elektromobiļu rallija dalībnieki.

15.05.2013

Svētdien, 2013. gada 19. maijā pulksten 17.00 Rātslaukumā ieradīsies elektromobiļu rallija Tallina-Montekarlo dalībnieki, savukārt, pulksten 19.00 notiks rallija pirmā posma Tallina – Pērnava - Rīga uzvarētāju apbalvošana.

Šogad elektromobiļu rallijā piedalīsies 27 pilsētas no deviņām valstīm: Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Čehijas, Slovākijas, Austrijas, Itālijas un Monako. Visu rallija maršrutu brauks četri elektromobiļi: Toyota Prius un 1958.gada Pobeda no Igaunijas, Opel Ampera 2011 no Čehijas un Tesla Roadseter 2010 no Beļģijas. Katrā atsevišķajā rallija posmā dalībnieku skaits būs dažāds, jo organizatori ir paredzējuši, ka interesenti var pieteikt savu dalību un cīnīties par balvām jebkurā posmā, atbilstoši savām vēlmēm un tehniskajām iespējām.


Šogad rallija moto ir "Senais tiekas ar jauno" ("Old meets New") un īpaši tiek aicināti piedalīties automobiļi, kas ražoti līdz 1939. gadam. Jau zināms, ka 19. maija vakarā Rīgas motormuzejs rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvās apskatīt divus automobiļus BMW 327/328 (kabriolets) un CITROEN TRACTION AVANT. Abi spēkrati tika ražoti oriģinālā rallija laikā 1930. gados un bija populāri dalībai tamlīdzīgos rallijos. Tāpat 19. maija vakarā būs apskatāms Latvijā vienīgais pasaulē visātrākais elektromobilis Tesla Model S, divi RP SIA "Rīgas satiksme" elektromobiļi THINK CITY, kā arī blueshocktaxi.lv piederošais Nissan Leaf, kurš 20.maija rītā startēs rallija posmā Rīga-Jelgava.
Visi elektromobiļi būs apskatāmi Rātslaukumā līdz 20. maija rītam, kad pulksten 9.00 tiks dots starts rallija otram posmam maršrutā Rīga – Jelgava – Paņeveža – Kauņa.


Rallijam "Tallina – Montekarlo” ir 83 gadu sena vēsture. Tas tika atjaunots 2011. gadā un pirmo reizi tajā sacentās elektromobiļi.
Plašāka informācija par ralliju mājas lapā www.electricmarathon.eu

Ziņas no Rīgas domes .

Komentārs par rakstu: Rīgā ieradīsies elektromobiļu rallija dalībnieki.

Eduards
16.05.2013 09:42:02
Pēdējā ziņa no organizatoriem - PASĀKUMS DIEMŽĒL TIEK PĀRCELTS, IESPĒJAMS UZ SEPTEMBRI!
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!