Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Baltijas valstu Vācu Dziesmu svētki Liepājā

14.05.2013

Š.g. 25. maijā Liepājā notiks 19. Baltijas valstu Vācu Dziesmu svētki, kuros gaidīsim ciemiņus no Vācijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Dziesmu svētku organizēšana un festivāla saimnieku gods šogad uzticēts Liepājai, Latvijai, kā arī Liepājas Vācu kultūras centram.

Dziesmu svētku sākums paredzēts jau no plkst.11.00, kad viesi, interesenti, kā arī paši liepājnieki laipni aicināti doties Kūrmājas prospekta pastaigā, kuras garumā būs iespēja klausīties gan Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas skolas un Liepājas Bērnu un Jaunatnes centra pūtēju orķestri mākslinieciskā vadītāja Valerija Šestilovska vadībā, sadziedāties ar S.Pētersones izauklēto folkloras ansambli „Ķocis”, vērot L.Dudares un Dz. Šusta ģitāras spēli , kā arī baudīt I. Meķa melodijas saksafona izpildījumā. Viesiem būs iespēja ieklausīties Liepājas Universitātes studentu un 5. vsk. jauniešu stāstījumos un uzzināt jaunus un nedaudz intriģējošus faktus par Liepājas himnas tēliem, Liepāju un liepājniekiem. Klātesošo labsajūtai būs sagatavoti pārsteigumi no Liepājas pilsētas Domes un pašmāju saimniecēm. Viesus priecēs arī Rucavas kapella Intas Jaunciemas vadībā.

 

Savukārt, plkst. 12.30 no pieminekļa pakājes, bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem, svētku gājiens mūziķu pavadījumā virzīsies pa Kūrmājas prospektu līdz Latviešu biedrības namam Rožu laukumā, kur sāksies Baltijas valstu vācu biedrības dziesmu svētku sadziedāšanās koncerts.

Vācu kultūras centrs ar patiesu cieņu pateicas visiem, kas atbalsta un atbalstīs šo pasākuma norisi mūsu pilsētā! Paldies Vācijas Iekšlietu Ministrijai, Vācijas vēstniecībai Latvijā, Liepājas pilsētas Domei, Liepājas kultūras pārvaldei, Liepājas Latviešu biedrības namam, Liepājas Universitātei, Liepājas 5.vidusskolai, portālam „ReKurZeme”, laikrakstam ’’Kurzemes Vārds”, Liepājas televīzijai „Dzintare”, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolai, deju kolektīvam „Rucavietis”, zvanu korim „Campanella”, Rucavas kapellai, kā arī biedrībai „Cerību krāsa”.

 

Interesenti, dziesmas mīļotāji un dalībnieki – nāciet, gaidīsim viesus kopā!

Komentārs par rakstu: Baltijas valstu Vācu Dziesmu svētki Liepājā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!