Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ar piedzīvojumu pēc ventiem!

14.05.2013

Tūrisma informācijas centrs ( TIC) piedāvā iespēju pelnīt ventus iemūžinot mirkļus, kuros sestdien, 18.maijā, izmēģināt jaunās Piedzīvojumu parka atrakcijas.

Pavisam tādu būs sešas: sintētiskā ledus slidotava; bampermašīnas; bamperlaivas; tramplīnlaiva; Ventspils ielas miniatūrā; strūklakas.

 

Par katru www.visitventspils.com sadaļā „Ar piedzīvojumiem pēc ventiem!” ievietoto fotogrāfiju var saņemt 50 ventus.

Piedzīvojumu parkā darbosies arī informācijas telts ar Ventu bankas filiāli, kurā ikviens varēs nopelnīt vai izņemt nopelnītos ventus. Kā liecina velosezonas atklāšana, interese par ventiem ir liela. 11.maijā, Ventu bankā reģistrējās 114 jauni klienti, kas izņēma vairāk kā 11 tūkstošus ventu.

 

Ar ventiem var norēķināties Ventspils tūrisma objektos, naktsmītnēs un kafejnīcās. Informāciju par jaunumiem Ventspils 2013.gada tūrisma sezonā var iegūt jaunajā Ventspils tūrisma avīzē, kas iznāk 5 valodās. TIC sagatavojis arī jaunus pastaigas maršrutus četrās valodās – „Ventspils govju parāde Ventspilī” un „Ventspils – puķu un strūklaku galvaspilsēta”. Visi tūrisma materiāli ir pieejami bez maksas Tūrisma informācijas centrā, tūrisma objektos, naktsmītnēs.

 

Visas dienas garumā Latvijas Muzeju nakts tēmas „Zaļā krāsa- mežs” ietvaros Livonijas ordeņa pils, Amatu mājas un H.Dorbes muzeja apmeklētāji varēs klausīties dabas pētnieku stāstījumos, vērot kinofilmas un prezentācijas par Latvijas mežu, kā arī piedalīties „Zaļās Jumpravas aktivitātēs” – sveču darbnīcā, zāļu koka aušanā vai karaokē.

Komentārs par rakstu: Ar piedzīvojumu pēc ventiem!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!