Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājā ir sākusies tūrisma sezona - vasara!

13.05.2013

Sestdiena, 11.maijs, Liepājā bija tiešām vasarīga diena – spīdēja silta saulīte, cilvēki bija tērpti košos tērpos, rotājušies ar ziediem un cepurēm 30-to gadu stilā, piemeklējuši stilīgus velosipēdus, un smaids cilvēku sejās dienu padarīja vēl gaišāku. Ar tik jauku un omulīgu pasākumu un devīzi „Tērpies tvīdā, brauc uz kino!” Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs atklāja vasaras tūrisma sezonu.

Dažādi pasākumi notika visas dienas garumā: notika divas ekskursijas: kājāmgājējiem un velotūristiem, Tūrisma biroja logos bija skatāma fotoizstāde „Tvīda brauciens 2012”, bet dienas centrālais notikums bija Tvīda brauciens, kas pulcēja teju 200 dalībniekus. Pēc oficiālās statistikas brauciena dienā reģistrējās 160 Tvīda dalībnieki, taču, ja kāds to tomēr piemirsa izdarīt, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, vēl ir iespēja kā brauciena dalībniekam saņemt piemiņas nozīmīti.

Tvīda brauciena dalībnieki visi bija ļoti rūpīgi gatavojušies šim pasākumam, tādēļ organizatoriem bija ārkārtīgi grūti izvēlēties, kuri ir pelnījuši saņemt balvas iepriekš izvirzītajās nominācijās.

Par Modīgāko dāmu tika atzīta Linda Matisone, bet par Švītīgāko kungu – Gints Ruperts; viņi saņēma Liepājas Simfoniskā orķestra balvu – ielūgumus uz simfoniskās mūzikas koncertu. Nominācijā Daiļākais velosipēds balvu saņēma Sabīne Beķere, bet Cienījamākā velosipēda titulu dalīja to saimnieces Anda Birkenberga un Jana Pāvila. Šīs Tvīda dāmas varēs izmantot restorāna „Pastnieka māja” dāvanu karti smalkām vakariņām. Nominācijā Vijīgākā loka tika vērtēta dāmu frizūru atbilstība 30-to gadu modei, te balvu saņēma Ieva Verbele, bet kungiem savukārt īpaša vērība tika piegriezta ūsu kuplumam: nominācijā Kuplākās ūsas uzvarēja Uldis Roga. Šo abu nomināciju ieguvēji balvā saņēma „Cafe 21” dāvanu karti. Tvīda jaunkundze Marta Lapiņa un Tvīda jaunskungs Kārlis Bergs varēs mieloties ar konditorejas „Vīdners” sarūpētajiem gardumiem. Par Cēlāko gaitu pie balvas tika Mirdza Kronberga, bet ar Staltāko stāju izcēlās kungs, kurš ātri pazuda no organizatoru redzesloka, tādēļ viņa vārdu plašākai publikai diemžēl nav iespējams paziņot. Taču pirmssezonas velo apkopi no „Blue Shock Bike” izlozes kārtībā no visiem reģistrētajiem dalībniekiem ieguva Aivars Briljonoks.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vārdā vēlreiz vēlamies pateikties visiem pasākuma atbalstītājiem: Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbiniekiem; kultūras centram „Wiktorija” un Uldim Meļķim, Kārlim Otto, Kristapam Maisiņam un Kristapam Derumam; Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas Pūtēju orķestrim Valērija Šestilovska vadībā, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studijai; Liepājas Latviešu biedrības namam, Liepājas Virtuālā kino muzeja vadītājai Kristīnei Jākabsonei un aģentūrai „Nodarbinātības projekti”, kā arī personīgi Emīlam Dreiblatam, Andrejam Prigičevam, Jānim Vasilim un pasākuma fotogrāfam Hardijam Kulmanim ar komandu.

Tvīda braucienu fotogrāfijās var skatīt mājas lapā www.liepajaturisms.lv, sadaļā „Jaunumi”.

Komentārs par rakstu: Liepājā ir sākusies tūrisma sezona - vasara!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!