Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspilī divpadsmito reizi notiks tūrisma konference

13.05.2013

Ventspils Tūrisma informācijas centrs aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus, pašvaldību un valsts institūciju pārstāvjus, studentus, kā arī citus interesentus piektdien, 17.maijā, Ventspils Augstskolā piedalīties 12. Ventspils tūrisma konferencē.

Tā  sāksies plkst. 12:00 ar Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga uzrunu un Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieka un Tūrisma komisijas vadītāja Didža Ošenieka prezentāciju par Ventspils tūrisma attīstību 2013.gadā.

 

Konferences pirmajā daļā par Tūrisma attīstības valsts aģentūras ( TAVA) aktualitātēm un sadarbības iespējām 2013.gadā stāstīs TAVA direktors Armands Slokenbergs. Ar jaunumiem Kuldīgas un Kurzemes pusē iepazīstinās Kurzemes tūrisma asociācijas priekšsēdētājs Artis Gustovskis, bet Ventspils novadu prezentēs Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks Māris Dadzis.

 

Ļoti svarīga ir uzņēmēju un tūrisma informācijas sniedzēju sadarbība. Par to stāstīs Lattūrinfo valdes priekšsēdētāja Ingrīda Smuškova.

 

Otrajā daļā Krievijas Tūrindustrijas savienības Baltijas reģionālās nodaļas izpilddirektore Ivonna Grīnvalde informēs par sadarbības iespējām ar Latvijas Tūrisma nozares uzņēmumiem, bet Kurzemes tūrisma asociācijas pārstāve Aiga Petkēvica dalīsies informācijā par veloaktivitātēm Kurzemē.

 

Tūrisma konference notiek dienu pirms Ventspils vasaras tūrisma sezonas atklāšanas Piedzīvojumu parkā. Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un mārketinga daļas vadītāja Daiga Dūma pastāstīts par jaunajām atrakcijām un atklāšanas pasākuma programmu. Konferenci noslēgs Ventspils tūrisma piedāvājuma jaunpienācējs – „Ventspils Democentrs”, kas nupat atklājis izstādi „Kas ir mūzika?”. Centra valdes locekle Ilze Eglāja iepazīstinās ar Democentra iespējām dažādām interešu grupām, t.sk. skolēniem un ģimenēm ar bērniem.

 

Konferences organizatori aicina ikvienu dalībnieku aktīvi piedalīties diskusijās, dalīties pieredzē, izteikt priekšlikumus pašvaldības pārstāvjiem par nepieciešamo atbalstu.

 

Konference apmeklējama bez maksas. Pieteikties Ventspils Tūrisma informācijas centrā līdz 16.05.2013. Adrese: Dārza iela 6, tālrunis 636 22263, e-pasts: tourism@ventspils.lv.

Komentārs par rakstu: Ventspilī divpadsmito reizi notiks tūrisma konference

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!