Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Atklās tūrisma akciju „Apceļo Valmieras pusi!”

12.05.2013

25. maijā pulksten 11.00 Valmieras Tūrisma informācijas centrā tiks aizsākta vērienīga tūrisma akcija „Apceļo Valmieras pusi”, kas norisināsies līdz pat šī gada 30. septembrim. Ikvienam interesentam visas vasaras garumā būs iespēja piedalīties Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu organizētajā tūrisma akcijā, apceļojot dažādus tūrisma objektus, kā arī atbildot uz āķīgiem jautājumiem un krājot zīmodziņus.

Akcijas noslēgums un apbalvošana plānota oktobrī, kad veiksmīgākie dalībnieki, kuri būs izpildījuši visus akcijas noteikumus, saņems vērtīgas balvas un atpūtas piedāvājumus no tūrisma uzņēmējiem.

Īpašus piedāvājumus tieši 25.maijā būs sagatavojuši vairāki apkārtējo novadu tūrisma uzņēmēji, aicinot iepazīt to pakalpojumu klāstu. Atklājot vasaras sezonu Valmieras pusē, vienkopus ar tūrisma akciju starts tiks dots arī lustīgajam laivu braucienam no Brenguļiem uz Valmieru.

 

Laivu maršs 2013
„Laivu maršs” ir Latvijā lielākais laivu karnevāls uz ūdens, kas vieno ne tikai divas alus darītavas, bet arī divas upes – Abulu un Gauju, izveidojot skaistu mīlestības maršrutu. Pasākums tiek organizēts jau trešo gadu pēc kārtas, sadarbojoties aktīvā tūrisma centram „Eži”, Valmiermuižas un Brenguļu alus darītavām, Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu pašvaldībām. Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, upes krastos laivotājus ar muzikāliem un aizrautīgiem sveicieniem uzmundrinās dziedātāji, pūtēji un dancotāji. Sveicieni laivotājiem izskanēs maršruta skaistākajās vietās – Abula stāvkraujā, Gaujas Stāvajos krastos, uz tiltiem, Daliņu pludmalē un citviet.


„Laivu marša” dalībnieki aicināti tērpties un noformēt savas ekipāžas atbilstoši šī gada tēmai „Peldošie zirgi”. Tēmas izvēle nav nejauša, jo šogad pasākums tiks kuplināts arī ar divu Valmieras puses zirgaudzētavu – Burtnieku un Kocēnu – aktīvu līdzdalību.
Pasākuma noslēgumā pulksten 16:30 „Valmiermuižas alus” pils parkā aicināti pulcēties gan „Laivu marša”, gan aktīvākie tās dienas tūrisma akcijas ceļotāji, lai kopīgi nobaudītu gardo bukstiņputru, nosmēķētu Brenguļu un Valmiermuižas alu, priecātos par muzikālajiem priekšnesumiem, kā arī izbrauktu zirgu pajūgā vai dotos izjādē, un piedalītos atraktīvā apbalvošanas pasākumā.

 

Plašāka informācija par vasaras tūrisma sezonas atklāšanas svētkiem Valmieras pusē www.visit.valmiera.lv un www.ezi.lv.

 

Anita Deigele

Komentārs par rakstu: Atklās tūrisma akciju „Apceļo Valmieras pusi!”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!