Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Atsāks darboties Gaujas tramvajs Valmierā!

02.05.2013

15. maijā Valmierā savu otro sezonu sāks vienīgais Gaujas tramvajs Latvijā, aicinot interesentus arī šogad iepazīt Valmieru no neierasta skatu punkta. Siltajā sezonā interesentiem tiks piedāvāta iespēja izvizināties vēl garākā braucienā. Gaujas Tramvajs ir pagarinājis savu līniju un maršrutā no Kazu krācēm līdz pat Dzelzs tiltam tas vizinās savus pasažierus 40 minūtes.

�Gaujas tramvajs kursēs Valmieras pilsētas centrā noteiktos publisko braucienu laikos, aicinot pilsētniekus un viesus profesionāla gida – Gaujas tramvaja vadītāja vadībā iepazīt ievērojamākos Valmieras apskates objektus no Gaujas. Organizētās grupas ir aicinātas izbaudīt neparastu pasākumu uz peldlīdzekļa, izvēloties arī īpašas tematiskās programmas sadarbībā ar citiem Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma uzņēmējiem. Interesentu grupām piedāvājumā Gardēžu vakariņas ar restorānu „Rātes Vārti”, Itālijas vakars ar „Vīnkalniešiem”, vīna degustācijas, kāzu izbrauciens, bērnu ballītes, tējas dzeršanas rituāli sadarbībā ar Valmieras muzeju un citas iespējas. Tramvajs vienlaicīgi var uzņemt 22 pieaugušus pasažierus, savukārt kopā ar bērniem pasažieru skaits var būt pat līdz 30 personām.

Kā ziņots jau iepriekš, pirmā ūdens tramvaja līnija tika atklāta pērnā gada vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumā 12. maijā līdztekus tradicionālajam pasākumam „Laivu maršs” un gardēžu pikniks „Ar gardu muti Valmiermuižā”. Gaujas tramvajs ir videi draudzīgs „Ežu rūpnīcā” būvēts peldlīdzeklis, kuru uz priekšu virza motors un kas paredzēts izklaides un ekskursiju braucieniem pa Gauju. Tramvaja mājvieta, kā arī vienīgā sākuma un gala pietura ir laivu piestātne Valmieras vecpilsētā.

Rezervācijas un sīkāka informācija pa tel.27828221 vai www.ezi.lv

Anita Deigele
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas
tūrisma informācijas konsultante

Komentārs par rakstu: Atsāks darboties Gaujas tramvajs Valmierā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!