Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Siguldas minerālūdens” uzsāk ražot jaunu produktu kā veltījumu Gaujas nacionālajam parkam 40 gadu jubilejā.

26.04.2013

Uzņēmums SIA „Siguldas minerālūdens”, kas jau vairāk kā gadu atsācis dabīgo minerālūdeņu „Sigulda” un „Turaida” ražošanu, ir radījis jaunu produktu – dzeramo ūdeni „Gauja” - kā veltījumu Gaujas nacionālajam parkam 40 gadu jubilejā.

„Siguldas minerālūdens” ražotie minerālūdeņi tiek iegūti no Gaujas nacionālā parka dzīlēm, tādēļ uzņēmums vēlas atbalstīt dabas aizsardzību un sniegt savu ieguldījumu teritorijas sakopšanā. Lai sasniegtu šo mērķi, šī gada aprīlī „Siguldas minerālūdens” ražotne un Dabas aizsardzības pārvalde uzsākušas savstarpēju sadarbību.

Līdz ar jaunā produkta ieviešanu tirgū, tiek uzsākta ilgstoša atbalsta akcija - no katras pārdotās dzeramā ūdens „Gauja” pudeles, „Siguldas minerālūdens” ziedos vienu santīmu Gaujas krastu sakopšanai.

Dzeramais ūdens „Gauja” tiek iegūts no 200m dziļa, sertificēta urbuma un pircējiem būs pieejams gan gāzēts, gan negāzēts 1,5l tilpuma PET pudelēs sākot no maija tirdzniecības vietās visā Latvijā.

 

27.aprīlī „Siguldas minerālūdens” aicina pievienoties Dabas aizsardzības pārvaldes organizētajai talkai pie Gūtmaņa alas un Krimuldas pilsdrupām. Talcinieki tiks nodrošināti ar dzeramo ūdeni „Gauja” un „Siguldas minerālūdens” pārstāvji labprāt sniegs informāciju par jauno produktu, savukārt Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvji informēs par Gaujas nacionālā parka 40.gadu jubilejas aktivitātēm, kas notiks visa gada garumā.

„Siguldas minerālūdens” aicina novērtēt vērtības, kas sastopamas Latvijas dabā, jo īpaši Gaujas nacionālā parka teritorijā. Gauja ir Vidzemes skaistākā upe ar krāšņiem krastiem un ainavām, un nu arī ikviens Latvijas iedzīvotājs varēs atbalstīt tās krastu sakopšanu un saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

 

Agris Locs,

SIA Siguldas Minerālūdens tirdzniecības vadītājs

Komentārs par rakstu: „Siguldas minerālūdens” uzsāk ražot jaunu produktu kā veltījumu Gaujas nacionālajam parkam 40 gadu jubilejā.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!