Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Drīzumā akcija „Brīvdienu maršruts uz Zemgales laukiem”

25.04.2013

No 1.maija līdz 15.oktobrim Zemgales uzņēmēji sadarbībā ar Jelgavas reģionālo tūrisma centru organizē akciju „Brīvdienu maršruts uz Zemgales laukiem”. Akcijas ietvaros ikviens aicināts doties izbraucienā uz sešiem apskates objektiem Jelgavā un tuvējā apkārtnē, sakrāt zīmodziņus un oktobra beigās piedalīties piecu īpašu lauku labumu komplektu izlozē.

Brīvdienu maršruts īpaši patiks ģimenēm ar bērniem un tiem, kam tīk dzīvnieciņi un lauku dzīve. Maršrutā iekļautie apskates objekti dažādos aizraujošos veidos piedāvā izbaudīt Zemgales lauku burvību - svaigs gaiss, dzīvā daba, veselīga maltīte un aktīvi pavadīts laiks.

Ņemot vērā ceļotāju atsaucību, akcija „Brīvdienu maršruts uz Zemgales laukiem” tiek organizēta jau otro sezonu. Akcijā piedalās Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornis (Jelgava), kaziņu saimniecība „Līcīši” (Ozolnieku novads), mini zoo „Zemgales poniji” (Ozolnieku novads), atpūtas komplekss „Viesu Līči” – kafejnīca „Zemnieka cienasts” (Jelgavas novads), atrakciju parks „Labirinti” (Iecavas novads) un trušu pilsētiņa „Pilsmuižkungi” (Bauskas novads). Akcijas idejas autors un realizētājs ir Modris Jansons, SIA „Viesu Līči” īpašnieks. Maršruts un akcijas anketa atrodama bukletā, ko bez maksas var saņemt jebkurā no sešiem apskates objektiem vai lejupielādēt mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

 

Lai piedalītos lauku labumu komplektu izlozē, laika posmā no 1.maija līdz 15.oktobrim jāapmeklē visas sešas bukletā atzīmētās vietas un jāsakrāj zīmodziņi no katra objekta. Jāaizpilda bukletā iekļautā anketa un jāatstāj vietā, kas tika apmeklēta pēdējā. 21.oktobrī tiks izlozēti pieci bagātīgi lauku labumu komplekti, ko sarūpējuši uzņēmēji - akcijas dalībnieki.

3.maijā, tūrisma sezonas atklāšanas svētku ietvaros, pl.15:00 pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa notiks akcijas oficiālā atklāšana. Tās laikā būs iespējams klātienē tikties ar akcijā iesaistītajiem uzņēmējiem un uzzināt vairāk par viņu piedāvājumu.

Vairāk informācijas par akciju iespējams saņemt Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, Akadēmijas ielā 1, tālr. 63005447, tic@tornis.jelgava.lv, www.visit.jelgava.

Komentārs par rakstu: Drīzumā akcija „Brīvdienu maršruts uz Zemgales laukiem”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!