Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspili iepazīs Polijas žurnālisti un tūrisma eksperti

24.04.2013

Ceturtdien, 25.aprīlī Ventspils tūrisma piedāvājumu iepazīst Polijas žurnālistu, tūrisma operatoru un valsts pārstāvju delegācija.

Viesi tiks iepazīstināti ar iespējām atpūsties Zilā karoga pludmalē, daudzajiem pilsētas tūrisma, izklaides un sporta objektiem, kā arī veloceliņu attīstību. Ventu bankā, kas atrodas Tūrisma informācijas centrā viesi iepazīsies ar Ventspils virtuālo vēstniecību www.visitventspils.com , iespējām pelnīt Ventspils naudu ventus un to izmantošanu tūrisma objektos. Žurnālisti apmeklēs seansu Planetārijā un Observatorijā. Stāstīts tiks arī par Ventspils plašo atpūtas piedāvājumu ģimenēm ar bērniem: Mazbānīti, Ūdens piedzīvojumu parku, Piedzīvojumu parku, Bērnu pilsētiņām u.c. objektiem.

 

Viesi pārstāv valsts lielākos tūrismam un biznesam veltītos masu saziņas līdzekļus: žurnālus „Forum Pomorskie” un „Poznaj Šwiat”, portālus wybrzeze24.pl, dobrewladomosci.pl un podroze.pl, lielāko valsts TV kanālu Oddzial Katovice, Polskie Radio Lodzas filiāli, informācijas aģentūru PAP un laikrakstu Gazeta Gdanska. Delegācijā piedalās arī Latvijas vēstniecības Polijā pārstāvis, neatkarīgā žurnāliste, divu lielāko tūrisma aģentūru pārstāvji, kā arī Polijas tūrisma ārējā mārketinga speciālists, kurs nodrošina Polijas valsts dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.

 

Polija ir viens no Latvijai tuvākajiem un lielākajiem tūrisma tirgiem, uz kuru līdz šim nav vērstas apjomīgas mārketinga aktivitātes ne Latvijas, ne Kurzemes mērogā. Iniciators vizītes organizēšanai bija Kurzemes Tūrisma asociācija, kuras biedrs ir arī Ventspils tūrisma informācijas centrs. Asociācija vērsās Polijas vēstniecībā ar priekšlikumu iepazīstināt poļu žurnālistus un tūrisma operatorus ar atpūtas iespējām Kurzemē. Polijas vēstniecība izrādīja ieinteresētību par Polijas iedzīvotāju iepazīstināšanu ar atpūtu Kurzemē un aktīvi iesaistījās vizītes organizēšanā.

 

Vizīte tiek organizēta sadarbībā ar Kurzemes Tūrisma asociāciju (KTA) un  Tūrisma attīstības Valsts aģentūru, un tā notiek projekta „Central Baltic Cycling” ietvaros. Projektā „Central Baltic Cycling” jeb pilnajā nosaukumā „Velomaršrutu tīkla attīstība un uzlabošana Centrālbaltijas teritorijā” piedalās septiņi partneri no četrām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas un Somijas.

Komentārs par rakstu: Ventspili iepazīs Polijas žurnālisti un tūrisma eksperti

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!