Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Siguldas Minerālūdens” pievienojas kustībai „Nepērc svešu!”

26.03.2013

Šomēnes patriotisko Latvijas uzņēmumu kustībai „Nepērc svešu!” pievienojies arī pašmāju dabīgā minerālūdens ražotājs – „Siguldas Minerālūdens”.

Kustības „Nepērc Svešu!” iniciatori ir vairāki Latvijas ražotājuzņēmumi („Latvijas piens”, „Lāči”, „Karavela” u.c.), kas vēlas vērst Latvijas patērētāju uzmanību vietējiem produktiem, aicinot tos izvēlēties importa produktu vietā. „Nepērc svešu!” vieno kopīga vīzija un aicinājums – stiprināt Latvijas ekonomisko izaugsmi.
Viens no kustības mērķiem ir panākt, lai „Nepērc svešu!” kļūst par dzīvesveidu. Gan pircējam, gan pašvaldību un valsts iestāžu amatpersonām ir svarīgi apzināties un saprast, ka izdarot izvēli veikalā vai publiskajos iepirkumos, jāizvēlas vietējā prece, jo tas sekmēs pieprasījuma pieaugumu, ražotāju attīstību, jaunu darba vietu rašanos un tādējādi uzlabos naudas apriti valstī, veicinās eksportu, ļaujot kļūt turīgākiem visiem valsts iedzīvotājiem.


„Izvēloties Latvijā ražotos produktus, mēs ne tikai sildām Latvijas ekonomiku, bet arī vairojam katra Latvijas iedzīvotāja un valsts kopējo labklājību,” norāda viens no kustības koordinatoriem Andis Jēkabsons.
Kustības mērķis ir mainīt sabiedrības apziņu, kā arī ietekmēt politiķu domāšanu un attiecīgi likumdošanu par labu vietējiem ražotājiem, sākot no izvēles pirkt vietējo produktu, un beidzot ar priekšroku vietējiem uzņēmumiem valsts iepirkumos.
Kampaņā „Nepērc svešu!” apzināti izvēlēts spēcīgs teksts un vizuālais materiāls, lai uzrunātu sabiedrību. Veids, kādā tiek runāts, ir savādāks, lai pievērstu sabiedrības uzmanību un uzsāktu debates par to, kā mēs varam palīdzēt savai valstij – sākt rīkoties, lai latvieši atgrieztos mājās, lai nācija augtu, nevis saruktu.


Šobrīd kampaņā apvienojušies jau 20 dažādu nozaru ražotāji. Ja sākotnēji kustības pamatsastāvu veidoja pārtikas ražotāji, tad tagad tā apvieno arī metālapstrādes, kokrūpniecības un autobūves uzņēmumus. Uzņēmumu sarakstā minami sekojoši: „Zemitāni”, „Lāči”, „Mūsmāju dārzeņi”, „Zilā lagūna”, „Amberwood”, „Karavela”, „Latvijas piens”, „Amoplant”, „Rēzeknes gaļas kombināts” „Vecsiljāņi”, „Tērvete”, „Rīgas Vagonrūpnīca”, „Užavas alus”, „Valmiermuižas alus”, „Livonia”, „Bauskas alus” u.c. Kustības dalībnieki ir pārliecināti, ka kustības paplašināšanās turpināsies, pievienojoties vēl citu nozaru uzņēmumiem, jo Latvijā ražošana ir attīstīta.
Kustības jaunais biedrs „Siguldas Minerālūdens” jau vairāk kā gadu ir atsācis savulaik tik iecienītā dabīgā minerālūdens „Sigulda” iegūšanu un pildīšanu pudelēs, kā arī pērn uzsācis jauna minerālūdens „Turaida” ražošanu.
Minerālūdens ražotne ir aprīkota ar vismodernākajām ūdens sagatavošanas sistēmām, kas ļauj visā dzērienu ražošanas procesā no to iegūšanas līdz pildīšanai saglabāt ūdens unikālo sastāvu un īpašības.


„Pievienojāmies kustībai „Nepērc svešu!”, jo mūsu uzņēmuma vīzija, mērķi un redzējums par notiekošo valstī, sakrīt ar kustības idejām. Mūsu minerālūdenim „Sigulda” un „Turaida” ir unikāls sastāvs un tas iegūstams vienīgi tā ieguves vietā, Gaujas Nacionālajā parkā. Mēs vēlamies vērst patērētāju uzmanību, ka ikvienam būtu ne vien jāizvēlas Latvijā ražotais produkts, bet tas arī būs piemērotāks Latvijā dzīvojošajiem. Vietējās izcelsmes pārtikas produkti, tai skaitā minerālūdens, būs piemērotāki šajā teritoriālajā reģionā dzīvojošam cilvēkam, viņa organismam nekā, piemēram, līdzīgs produkts, kas ievests no ārzemēm. Turklāt „Siguldas Minerālūdens” ražotajiem produktiem piemīt augsta kvalitāte un veselīgu minerālu saturs.”, uzsver „Siguldas Minerālūdens” tirdzniecības vadītājs Agris Locs.
Uzņēmuma ražotie minerālūdeņi ir iekļauti Latvijas un Eiropas dabīgo atzīto minerālūdeņu reģistrā. „Siguldas Minerālūdens” produkciju atzinīgi novērtējusi arī Latvijas Diētas ārstu asociācija, kā arī ārvalstu eksperti.
„Siguldas Minerālūdens” ir pirmais minerālūdens ražotājs Latvijā, kurš sertificējis divus urbumus. Visā valstī pašlaik ir tikai 5 sertificēti dabīgā minerālūdens urbumi.


Dabīgais minerālūdens „Sigulda” ir minerālvielām bagātākais ūdens Latvijā, to iegūst no 462 metru dziļa urbuma. Ūdens satur organismam nepieciešamus minerālus kalciju, magniju, nātriju un kāliju, ieteicams cilvēkiem, kuriem ir vielmaiņas un gremošanas orgānu problēmas. Sportisti, lietojot šo minerālūdeni, var atgūt slodzes laikā zaudētās minerālvielas.
Savukārt, dabīgo minerālūdeni „Turaida” iegūst no 272 metru dziļa urbuma. Tas ir ar mazāku mineralizācijas pakāpi, piemērots lietošanai ikdienā. Ūdenim ir zems nātrija saturs, tāpēc tas ieteicams cilvēkiem ar sirds un asinsvadu sistēmas problēmām.
Dabīgie minerālūdeņi „Sigulda” un „Turaida” pieejami 0,5, 1 un 1,5 litru pudelēs tirdzniecības vietās visā Latvijā.
Uzņēmuma produkcija strauji iekaro patērētāju sirdis, aug pieprasījums un pārdošanas apjomi. Tuvākajā nākotnē „Siguldas Minerālūdens” plāno paplašināt produktu sortimentu un dažādot fasējumu.Agris Locs,
SIA Siguldas Minerālūdens tirdzniecības vadītājs

 

www.mineralwater.lv

Komentārs par rakstu: „Siguldas Minerālūdens” pievienojas kustībai „Nepērc svešu!”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!