Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Valmieras pusē notiks Lieldienu brīnumi

18.03.2013

Lieldienu laikā no 29. marta līdz 1. aprīlim Valmierā un apkārtējos novados notiks krāšņas un aizraujošas aktivitātes pieaugušajiem un bērniem.

Svētku lielākie notikumi gaidāmi 31. martā un 1. aprīlī, kad pilsēta un novadi ieskandinās muzikālus un aktivitātēm bagātus pasākumus. Kocēni atplauks pavasarī, izdejojot pasākumu „Kocēnu pavasaris”, Burtniekos notiks olu kaujas un citas atrakcijas, savukārt Beverīnā danči nerims līdz pat rītam. Svētku noslēgumā 1. aprīlī, lielus un mazus ciemos aicinās Valmiera. Bērnu dziesmas un Lieldienu zaķis ikkatru sveiks kopīgā pasākumā Valmieras Kultūras centrā.
Lieldienu laikā ģimenes ar bērniem un zinātkāros ļaudis viesos uzņems lauku saimniecības Kocēnu novadā. Būs iespēja sastapt un apmīļot Dienvidamerikas iemītnieces šinšillas, kā arī iemēģināt roku māla trauku gatavošanā un ozolkoka mucu darināšanā. Labam dienas noslēgumam, gardus ēdienus un aktivitātes bērniem piedāvās omulīga vietiņa Valmieras pilsdrupu ielenkumā traktieris-picērija „Liepziedi un Rozmarīns”.
Ar plašāku iespēju un aktivitāšu piedāvājumu Valmieras pusē iespējams iepazīties vortālā visit.valmiera.lv sadaļā „Īpašie piedāvājumi”.


Informāciju sagatavoja:
Aiga Akmentiņa
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas
Tūrisma informācijas centra konsultante
Mob.tel..: 25663345

Komentārs par rakstu: Valmieras pusē notiks Lieldienu brīnumi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!