Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Izdots Kocēnu novada tūrisma ceļvedis

17.03.2013

Izdots Kocēnu novada domes prezentācijas materiāls - tūrisma ceļvedis Kocēnu novadā, kurā atjaunota apkopotā informācija par tūrisma iespējām Kocēnu novada pagastos - Bērzainē, Dikļos, Kocēnos, Vaidavā un Zilākalnā.

�Tūrisma ceļvedī publicēta novada tūrisma karte, kā arī atsevišķi izdalītas pagastu ciemu kartes. Bukletā iekļauta informācija par kultūrvēsturiskiem objektiem, interesantām apskates un atpūtas vietām, dažādām novadā aplūkojamām kolekcijām un ekspozīcijām, naktsmītnēm un telšu vietām, ēdināšanas iespējām, kā arī cita tūristiem noderīga informācija. Informatīvais materiāls ceļvedī papildināts ar fotogrāfijām.Lai potenciālajiem ceļotājiem atvieglotu tūrisma maršrutu plānošanu, bukletā ietverto tūrisma objektu apraksts papildināts ar tā atrašanās vietas koordinātām. Tāpat arī atzīmēti objekti, kas īpaši ieteikti trim dažādām mērķgrupām: skolēnu grupām, draugu un kolēģu kompānijām, kā arī ģimenēm ar bērniem.

Buklets tiks izplatīts tūrisma informācijas centros Vidzemē, vietējos tūrisma uzņēmumos, Kocēnu novada domes administrācijā un pagastu pārvaldēs.

 

Anita Deigele

Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas
tūrisma informācijas konsultante

Komentārs par rakstu: Izdots Kocēnu novada tūrisma ceļvedis

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!