Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ko tie radiņi saprot no ceļošanas

06.03.2013

Latvijas ceļotājs savu tuvāko ceļojumu plāno šī gada jūlijā, tas būs vienu nedēļu ilgs. Ceļojuma izvēli galvenokārt noteiks skaists gala mērķis un ceļojuma cena, bet mazsvarīgākie būs radu un draugu ieteikumi, liecina ceļojumu aģentūras SIA "Travel RSP" rīkotās aptaujas dati.

No 6. līdz 28.februārim ceļojumu aģentūra SIA "Travel RSP" organizēja aptauju, lai noskaidrotu cilvēku ceļošanas plānus 2013.gadā. Aptauja tika organizēta sociālajos tīklos Facebook, Draugiem un Odnoklassniki, kā arī izsūtot aicinājumu piedalīties aptaujā aģentūras klientu e-pastu datu bāzei.
Nepilnu mēnesi ilgušajā aptaujā piedalījās 1016 respondentu, kuri atbildēja uz pieciem jautājumiem par viņu ceļošanas plāniem 2013.gadā.
39% respondentu atbildējuši, ka plāno nedēļu ilgu ceļojumu jūlija mēnesī, bet 25% norādījuši, ka plāno desmit dienu ilgu ceļojumu. Līdzīgs skaits (27%) atbildējuši, ka iecerējuši doties ceļojumā nedēļas nogalē vai 3 dienu garumā.


Uz jautājumu - Kas tev ir pats svarīgākais, izvēloties ceļojumu? - 31% respondentu atbildējuši, ka viņu izvēlē svarīgākais ir skaists ceļojuma galamērķis, bet otra populārākā atbilde bijusi "Pievilcīga cena" (27% respondentu). Trešā populārākā atbilde bijusi "Iespēja piepildīt senus sapņus" (16%). "Mirkļa emocijas un iespaids" (13%) un "Labi ceļabiedri, ar ko kopā ceļot" (13%) respondentu vidū bijušas vienlīdz populāras atbildes.
Kā mazsvarīgākais faktors, izvēloties ceļojumu, aptaujas rezultātos redzama atbilde "Radu un draugu ieteikumi". Tikai 1% respondentu to norāda kā svarīgāko apsvērumu, izvēloties ceļojumu.


Uz jautājumu - Ko tu visvairāk gaidi no ceļojuma? - ievērojams pārsvars respondentu (42%) atbild, ka visvairāk gaida skaistu dabu un siltus laika apstākļus. Otra populārākā atbilde ir "Interesantas ekskursijas" (28%), kam seko gaidas pēc asām izjūtām, kaut kā jauna un nebijuša (15%), kā arī vēlme baudīt mierīgu atpūtu no ikdienas (14%).
Aptaujas noslēgumā respondenti atbildēja uz jautājumu - Kurš ceļojums, kurā esi bijis, tev paticis vislabāk? Kā populārākās valstis atbildēs sastopamas Horvātija, Itālija, Turcija, Portugāle un Grieķija.
 

Komentārs par rakstu: Ko tie radiņi saprot no ceļošanas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!