Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas tūrisma piedāvājumu prezentē Starptautiskajā tūrisma izstādē „ITB Berlin 2013” Vācijā

06.03.2013

No 6. līdz 10. martam Vācijas galvaspilsētā Berlīnē notiek viena no pasaules lielākajām un nozīmīgākajām tūrisma izstādēm „ITB Berlin 2013”, kurā Latvija tiks pārstāvēta Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) nacionālajā stendā.

Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu no Latvijas izstādē Vācijā piedalīsies 15 pašvaldības un komersanti. Liepājas, Ventspils un Kurzemes tūrisma piedāvājumu stendā pārstāvēs Liepājas un Ventspils tūrisma informācijas biroji. Apmeklētājiem būs pieejams Liepājas un apkārtnes tūrisma ceļvedis un karte, Liepājas un apkārtnes velo ceļvedis, Kurzemes velo karte, gardēžu ceļvedis „Kurzemes smeķis”, „Blue Shock Bike” velo nomas piedāvājumi, Liepājas Olimpiskā centra un SPA piedāvājumi, kā arī citu uzņēmēju piedāvājumi un tūrisma materiāli angļu un vācu valodā.

 


Vācieši ir pasaulē aktīvākā ceļotāju nācija. Vācija līdz šim bijis arī viens no lielākajiem Liepājas mērķa tirgiem, kas 2012.gadā veidoja 22 % no kopējā ienākošo tūristu apjoma. „ITB Berlin 2013” ir jau sestā starptautiskā tūrisma izstāde, kurā 2013.gadā pārstāvēts Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs, un līdz maija beigām plānots piedalīties vēl vismaz piecās izstādēs: TUR Zviedrijā, MITT un YANTOUR Krievijā, „LATO Fair” 2013 Polijā un „West Lithuanian Business Success Show” Lietuvā.

Komentārs par rakstu: Liepājas tūrisma piedāvājumu prezentē Starptautiskajā tūrisma izstādē „ITB Berlin 2013” Vācijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!