Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

RigaNOW! Platinum Platter Award 2013

04.03.2013

Jau ceturto gadu luxury tūrisma žurnāls RigaNOW! izvēlas labākos restorānus, viesnīcas, iepirkšanās un izklaides vietas Rīgā un apbalvo tās ar Platinum Platter balvu. Šogad žūrijā piedalījās labākie HoReCa industrijas eksperti:
RigaNOW! galvenais redaktors Howard Jarvis, tūrisma aģentūras Baltic Travel Group īpašnieks Vlad Koriagin, Grand Palace Hotel reģionālais direktors Bernhard Loew un Radisson Blu Hotels reģionālais direktors Ronald Smithjes.
 

Par labāko jauno restorānu tika atzīts KOYA, kas atrodas tieši Daugavas krastā un apmeklētājiem piedāvā ne tikai izsmalcinātu ēdienu, bet arī iespaidīgu skatu uz upi. Savukārt labākā Gourmet restorāna balvu saņēma Bibliotēka No.1, apsteidzot tādus restorānus kā Vincents, Riviera un SUITE.
Par labākajām apmešanās vietām Rīgā pelnīti atzīta luksusa klases viesnīca Hotel Bergs un vidējās klases viesnīca Radisson Blu Hotel Elizabete, bet par interesantāko lauku tūrisma vietu šogad izvēlēta Kukšu muiža– romantiska vieta netālu no Tukuma.


Turpinot atpūtas tematiku, par labāko naktsklubu atzīts klubs First Dacha, par skaistāko spa centru – ESPA Rīga, par iespaidīgāko iepirkšanās vietu – modes centrs Podium. Platinum Platter apbalvojumam Latvijā nav analogu. To saņemt nozīmē būt labākajam HoReCa industrijā. Platinum Platter numurus tūristi izmanto, lai dalītos iespaidos par labākajām Rīgas vietām. Žurnāls RigaNOW! tiek izplatīts visos 5* un 4* viesnīcu numuros Rīgā un Jūrmalā.
Par PIF International:
PIF International ir starptautiskas mediju grupas meitasuzņēmums, kas darbojas Latvijā, Ukrainā un Krievijā un kopā izdod 50 dažādu žurnālu, kā arī uztur 20 interneta portālu. Latvijā izdevniecība PIF International izlaiž tādus žurnālus kā JOY, NEXT un RigaNOW!
 

Komentārs par rakstu: RigaNOW! Platinum Platter Award 2013

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!