Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Akcentējot dabas tēmu, Ogri un Ikšķili prezentēs Balttour 2013

21.01.2013

Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra (OITAA) no 8. līdz 10. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū „Balttour2013”. Šogad galvenais uzsvars tiks likts uz dabas tēmu un Ogri un Ikšķili vienojošo dabas elementu- dabas parku „Ogres Zilie kalni”.

OITAA, sadarbojoties ar Ogres Valsts tehnikumu (OVT), strādā pie stenda dizaina un tā izveides. Šobrīd ir izstrādāts stenda makets, kas atspoguļos dabas parku, attēlos Zilo kalnu taku un, pielietojot vidē sastopamus izejmateriālu, radīs meža tuvību izstādes dienās. Dabas parku „Ogres Zilie kalni” iecienījuši soļotāji, skrējēji, nūjotāji, velobraucēji, peldētāji, nirēji, putnu un ainavu vērotāji, orientēšanas sporta piekritēji, distanču slēpotāji, slidotāji, kā arī nesteidzīgu pastaigu un dabas mīļotāji.

Jau zināms, ka 3. augustā dabas parkā norisināsies arī plaši pazīstamais zinātnes, mūzikas, dzejas un vizuālās mākslas pasākums “Dabas koncertzāle”, kura laikā Latvijas zinātnieki un mūziķi nu jau astoto gadu pēc kārtas populārā veidā stāstīs, rādīs un dziedās par Latvijas dabu, īpašu uzmanību veltot šī gada tēmai- osu meži.

 

Lai iesaistītu izstādes apmeklētājus un padarītu stendu atraktīvāku, OITAA piedāvās apmeklētājiem izgatavot putnu būrīšus, kuri vēlāk tiks izvietoti Zilajos kalnos, tādā veidā mudinot apmeklēt dabas parku un pārbaudīt, kā dabā iedzīvojušies izstādes apmeklētāju veidotie darbi. Sadarbojoties ar OVT, apmeklētājiem būs iespēja no koka veidot arī krūzīšu paliktnīšus ar saviem iniciāļiem un citiem ornamentiem. Akcentējot aktīvās atpūtas iespējas Ogres Zilajos kalnos, sevi prezentēs arī „Sniega Suņi”, kuri piedāvā izbraucienus kamanu suņu pajūgos sniega un arī bez sniega apstākļos, izstādes ietvaros apmeklētājiem tiks piedāvāts gan teorētiski, gan praktiski iepazīties ar kamanu suņiem. OITAA joprojām aicina pieteikties arī citus novadu uzņēmējus iesaistīties izstādē, prezentējos sevi un savu piedāvājumu (par idejām sazināties rakstiski uz info@latvijascentrs.lv vai zvanot 29491685). Izstādē tiks demonstrēti arī jaunie Ogri un Ikšķili prezentējošie video, kurus noskatoties varēs piedalīties viktorīnā un, atbildot uz jautājumiem, laimēt dažādas balvas un dāvanu kartes, piemēram no Suntažu publiskās observatorijas.

 

Pagājušajā gadā OITAA ir ieguldījusi lielu darbu un apkopojusi jaunāko informāciju par tūrisma iespējām novados, kā rezultātā ir tapis jauns tūrisma ceļvedis, kas izstādē tiks piedāvāts latviešu, krievu un angļu valodās. Ceļvedī apkopota visa informācija par tūrisma objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, naktsmītnēm, ēdināšanas iestādēm un cietiem tūristus saistošiem piedāvājumiem.

 

Informāciju sagatavoja Nika Frīdberga- Pumpuriņa,
Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra

Komentārs par rakstu: Akcentējot dabas tēmu, Ogri un Ikšķili prezentēs Balttour 2013

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!