Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latvijas tūrisma produkti starptautiskajā izstādē Vācijā

15.01.2013

Latvijas tūrisma produkti tiek piedāvāti starptautiskajā tūrisma patērētāju izstādē CMT Die Urlaub –Messe (Brīvdienu atpūta) Štutgartē. Tā ir lielākā patērētāju izstāde Eiropa, kuru ik gadu parasti apmeklē ap 200 000 klientu. Laikā no 12.-20. janvārim Latvijas kempingu asociācijas pārstāvji projekta ELRI-224 Enjoy the best ietvaros, sadarbībā ar Vācijas tūroperatoru Ebdein Reisen, kas piedāvā ceļojumus uz Baltijas valstīm jau 20 gadus, aicina izstādes apmeklētājus apceļot Latviju, Igauniju un St.Pēterburgu Krievijā, izmantojot kempingus un brīvdienu mājas laukos un pilsētās.

Eiropā lielākā izstāžu kompleksa 9 zālēs interesenti var atrast konkrētu informāciju, piedāvājumus un praktiskas lietas par visu, kas saistīts ar ceļošanu, aktīvo atpūtu, speciālām interesēm un piedzīvojumu tūrismu visā pasaulē. Vairāk kā 2000 dalībnieki no 95 pasaules valstīm apmeklētajiem piedāvā ne tikai gatavas ceļojumu paketes ar auto, divriteņiem, kemperautobusiem, kruīzu kuģiem, lidmašīnām, džipiem, kājām, zirgiem, bet arī visu nepieciešamo ceļojumu un atpūtas aprīkojumu, sākot no termokrūzēm, sporta inventāra līdz modernākajiem ceļojumu autobusiem.

 

Apmeklētāji nāk ar konkrētiem mērķiem un interesēm, tāpēc droši var teikt, ka ikviens buklets vai paskaidrojums par konkrētu piedāvājumu, individuāli sastādītu tūri sasniegs potenciālo viesi.
Latvijas stenda atmosfēru bagātina latviskie cimdi un zeķes no Ludzas amatnieku centra , putnu dziesmas no Latvijas Valsts Mežu dāvātā CD un Saldū ražotas Gotiņu konfektes. Populārākie klientu jautājumi, uz ko jāatbild latviešiem izstādes stendā, ir- vai jums ir Baltijas, Latvijas, Rīgas karte; ko Latvijā var apskatīt, kur nakšņot, kā ērtāk nokļūt; vai te runa vāciski. Ir prieks dzirdēt sirsnīgus vārdus par Latvijas dabas skaistumu, cilvēku sirsnību un bagātīgo kultūru. Strādāt ar augošo pieprasījumu pēc Baltijas valstu un Latvijas tūrisma piedāvājumiem, kas konkurē ar visas pasaules ceļojumiem, nākošajos gados būtu vērts atsevišķā Latvijas stendā.

 

Līga Kondrāte
Ludzas novada tūrisma informācijas centrs

Komentārs par rakstu: Latvijas tūrisma produkti starptautiskajā izstādē Vācijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!