Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavai tuvojas Planēta

15.01.2013

Starptautiskais ledus skulptūru festivāls, atdzīvinot Jelgavā Planētu „Ledus”, svinēs 15. dzimšanas dienu. Kā jau galaktiskā dzimšanas dienas ballītē - dažādi pārsteigumi, sešas uguņošanas, šovi, rekordliels skaits ledus skulptūru un pat ledus pirts. Ātrākajiem pasākuma apmeklētājiem – ieeja bez maksas.

No 8. – 10. februārim Jelgavas pilsētas dome un pašvaldības iestāde „Kultūra” ar SEB bankas un CBS „Igate” atbalstu aicina uz vērienīgāko ledus skulptūru festivālu 15 gadu pastāvēšanas vēsturē. Pretojoties gravitācijas spēkiem - Uzvaras parks Jelgavā pārvērtīsies par ledus planētu, izdzīvojot kosmiskus multimediālus priekšnesumus, kuri tiks papildināti ar oriģinālām uguns, gaismas un video instalācijām.

Izvērtējot skiču pieteikumus, dalībai festivālā apstiprināti 30 pasaulē atzīti mākslinieki no 10 valstīm - Krievijas, Bulgārijas, Ukrainas, Francijas, Vācijas, Latvijas, Lietuvas, Ungārijas, Lielbritānijas un ASV. Konkurence solās būt īpaši sīva, jo lielākā daļa no māksliniekiem ir dažādu festivālu pirmo godalgu ieguvēji. Tāpat šogad palielināsies ledus skulptūru mērogi, jo katram dalībniekam tiks piešķirts daudz vairāk ledus, kopumā 60 tonnas. Šobrīd ledus materiāls ir jau sasaldēts un gaida ierodamies tēlnieku.

 

Mazos planētas apmeklētājus priecēs teatrāli uzvedumi un vairāki ledus slidkalniņi, kā arī četras ledus foto skulptūras. Savukārt lielākie apmeklētāji aicināti dosies kosmosa izpētē ar grupām Musiqq, Lady’s Sweet un Karakums, vai sasildīties deju ritmos Sensation „ICE” ar Dj [Ex] da Bass un atveldzēties KOSKENKORVA ledus bārā.
Tomēr īsta dzimšanas diena nav iedomājama bez dāvanām, tāpēc 15. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls dāvina bezmaksas ieeju – katru dienu pirmās 15 minūtes Uzvaras parkā ir bez maksas.
 

Ivars Pirvics
Projektu vadītājs
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūra”

Komentārs par rakstu: Jelgavai tuvojas Planēta

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!