Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Go blonde festivāls nākamgad notiks Jūrmalā

14.01.2013

Marika Ģederte: „Katru gadu blondīņu gājienam ir savs mērķis, šogad mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību neredzīgajiem bērniem, izveidojot TV audio pasakas un mācību materiālus bērniem. Mūsu organizācija aicina nepalikt vienaldzīgiem pret aktuālajām problēmām tepat mums blakus – pieaugošajai krūts vēža statistikai, trūcīgo skaitam, nežēlībai pret dzīvniekiem, pazudušajiem bērniem. Mēs nevaram palīdzēt visiem, bet, ja katrs kaut nedaudz pieliks pūles, lai sakārtotu vidi sev apkārt un palīdzēs tiem, kuriem neklājas viegli, mēs paši kļūsim tikai labāki.

Pagājušo gadu, pateicoties atbalstītājiem un ziedotājiem, Kronvalda parkā tika izveidots rotaļlaukums bērniem ar kustību traucējumiem. Spēļlaukumam ir speciāls segums, lai uz tā varētu uzbraukt ar ratiņiem. Šogad ceram piesaistīt naudas līdzekļus projektam, kuru esam iesākušas – bērnu – invalīdu rehabilitācijas centram Rīgā”.

Festivāls šogad norisināsies Krastmalā, 28.maija pēcpusdienā. Tas iesāksies ar blondīņu gājienu,  Merilinas Monro līdzinieču konkursu, Blondo Dīvu koncertu,  Latvijas dizaineru rozā apģērbu un aksesuāru modes skati, pasākumiem bērniem, autošovu, Formula 2 Riga Grand Prix izcīņu ātrumlaivām. Uz skatuves tiks apbalvotas spilgtākās un oriģinālākās Blondīņu komandas, līdzīgākā Merilina un krāšņākās automašīnas. Festivāls noslēgsies ar Pink Party kādā no naktklubiem.

Savu dalību parādē ir apstiprinājusi 15 cilvēku komanda no Jaunzēlandes. Šogad būs atvēlētas vietas plašai tirdzniecībai, šoviem, degustācijām un fotosesijām.

 

Iepriekš notikušās blondīņu parādes guva plašu pasaules mediju uzmanību, palīdzot Latvijai nokļūt vadošajos ziņu kanālos ar pozitīvu vēstījumu – “Latvija ir atradusi veidu, kā cīnīties ar krīzi”. Vācijas nacionālais televīzijas kanāls 1 uzņēma dokumentālo filmu par Latvijas Blondīņu asociāciju. Parāde tika atspoguļota vairāk nekā 500 interneta portālos visā pasaulē,  populārajos dzīvesstila žurnālos Glamour, Mairie Claire ASV,   Grazia Anglijā un Itālijā.  Patreiz tiek gatavota intervija populārajam telekanālam CNN.

Par Latvijas Blondīņu asociāciju:
Biedrība “Latvijas Blondīņu asociācija” tika dibināta 2009. gada maijā Tās galvenais mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību aktuālajām problēmām un realizēt dažādus labdarības projektus.
 

Komentārs par rakstu: Go blonde festivāls nākamgad notiks Jūrmalā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!