Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rīgas dome aicina Jauno gadu sagaidīt 11. novembra krastmalā

28.12.2012

Rīgas domes aicina šogad pirmo reizi sagaidīt Jauno gadu 11. novembra krastmalā. Gadu mijas pasākums risināsies no 31. decembra plkst. 22.00 līdz 1. janvāra plkst. 3.00. Rīdzinieki un pilsētas viesi varēs baudīt kultūras programmu ar mūziķu, dīdžeju un dejotāju priekšnesumiem, vērot svētku uguņošanu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus. Tirgotāji piedāvās tradicionālus gadu mijas ēdienus un dzērienus: būs štovēti kāposti, desiņas, zupa, šašliki, pelēkie zirņi ar speķi, cepta karpa, cūkgaļas cepetis, kartupeļi, pīrādziņi, smalkmaizītes, piparkūkas, saldumi, šokolāde, cukurvate, karstvīns, kafija, tēja, šampanietis. Varēs arī sasildīties pie ugunskuriem.

No plkst. 22.00 ikvienam kopā ar Vairi Nartišu un Ziemassvētku orķestri būs iespēja piedalīties gadu mijas ballē, kurā skanēs iemīļotas un tautā populāras melodijas. No plkst. 22.40 klātesošos izklaidēs DJ AG, bet no plkst. 23.00 krastmalā uzstāsies perkusiju grupa „Pulsa efekts”, kas vienā priekšnesumā kopā ar ugunsšovu un žonglieru apvienību atskaņos īpaši šim pasākumam radītas pasaules tautu mūzikas ritmu sintēzes, izmantojot bagātīgu perkusiju instrumentu klāstu. Īsi pirms pusnakts par muzikālo gaisotni atkal rūpēsies DJ AG.

Tieši gadu mijā, pēc laika atskaites un Latvijas valsts himnas atskaņošanas, 11. novembra krastmalā būs svētku uguņošana, ko tiešraidē varēs vērot arī telekompāniju LNT un TV 5 kanālos. Pēc svētku uguņošanas muzicēs grupa „Dzelzs vilks”, pēc tam uzstāsies Rolands Šteinbergs, Ieva Kemlere un moderno deju grupa. Tad atkal spēlēs „Dzelzs vilks”, kas svinību dalībniekus priecēs līdz pat plkst. 2.00, kad mūziķus nomainīs DJ Japānis. Gadu mijas pasākumu 11. novembra krastmalā vadīs kora „Balsis” vadītājs un diriģents Ints Teterovskis.

 

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību, pasākuma apmeklētāji tiek lūgti ievērot vairākus noteikumus. Pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Tāpat apmeklētāji ir atbildīgi par savām personīgajām mantām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā tikai kopā ar vecākiem. Vienlaikus vecāki aicināti pieskatīt savus nepilngadīgos bērnus. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policija.

Svētku izjūtu Vecgada vakarā būs iespēja baudīt ne tikai 11. novembra krastmalā, bet arī Vecrīgā, kur darbosies Ziemassvētku tirdziņi. Vecgada vakarā, īsi pirms pusnakts, no plkst. 22.00 DJ Normunda Rutuļa vadībā būs „Diskotēka sniegā”, savukārt Līvu laukumā no plkst. 22.00 līdz pat 1. janvāra plkst. 5.00 notiks Jaunā gada sagaidīšanas balle „Sweet 80’s and rockebilly”. Arī Esplanādes Ziemassvētku tirdziņā kopā ar DJ SunSet jau no plkst. 21.00 būs īpaša Jaunā gada sagaidīšanas programma.

 

Gan pirms gadu mijas, gan Jaunajā gadā rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apskatīt festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” 50 vides objektus – īpaši veidotas Ziemassvētku eglītes.

Gadu mijas pasākumus nodrošina Rīgas dome.

31. decembrī un 1. janvārī Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas. Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz un no pasākumu norises vietām, naktī no 31. decembra uz 1. janvāri sabiedriskais transports kursēs aptuveni līdz plkst. 04.00 (atsevišķos maršrutos līdz plkst. 5.00), kā arī tiks nodrošināti papildus reisi.

Komentārs par rakstu: Rīgas dome aicina Jauno gadu sagaidīt 11. novembra krastmalā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!