Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Izbaudi Ziemassvētku noskaņu Ogres un Ikšķiles novados!

19.12.2012

Šajā gaišajā un sniegotajā svētku laikā gan pilsētas iedzīvotājiem, gan tās viesiem tiek piedāvāti dažādi Ziemassvētkiem veltīti pasākumi. Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra aicina ikvienu izbaudīt Ogres un Ikšķiles novadu piedāvātas svētku aktivitātes un sajust Ziemassvētku siltumu savā sirdī.

Gaidot un svinot šos jaukos svētkus, aicinām baudīt mieru un svētku noskaņu apmeklējot baznīcu vai kādu koncertu, izjust ziemas priekus uz kalna vai slidojot, vai arī doties pastaigās un apskatīt novadu skaistās vietas.
Ogres novads piedāvā dažādas aizraujošas ziemas aktivitātes. Slēpot, braukt ar ragaviņām un vienkārši labi pavadīt laiku brīvā dabā varēsiet, apmeklējot sniegoto Ogres Zilo kalnu dabas parku. Īpašu svētku noskaņu sagādās pastaiga pa skaisti izrotāto Brīvības ielu. Iegriežoties kādā no Brīvības ielas kafejnīcām, varēsiet nobaudīt gardu maltīti. Elpu aizraujošus piedzīvojumus gūsiet, dodoties izbraucienā ar sniega suņiem „Forsteros”. Savus spēkus piparkūku veidošanā un dekorēšanā varēsiet izmēģināt uzņēmumā „Ķeipenieši”, kas ir pazīstams ar gardajām un mākslinieciski veidotajām piparkūkām.

 


Ogres novada iedzīvotājiem un tā viesiem tiek piedāvāts apmeklēt dažādus Ziemassvētkiem veltītus koncertus:
22. decembrī, plkst. 12:00 Ogres kultūras centra Lielajā zālē notiks bērnu vokālās studijas „Svilpastes ”koncerts –Svētki nāk!
21.decembrī, Brīvības ielas skvēriņā pie Ogres Mākslas skolas notiks kārtējais Hercoga Jēkaba tirdziņš.
22. decembrī plkst. 15:00 un plkst. 17:00 Ogres Kultūras centra Mazajā zālē notiks tikšanās ar Ziemassvētku vecīti.
23.decembrī, plkst. 16:00 Ogres kultūras centra Mazajā zālē Ziemassvētkus ieskandinās jauktā kora "Ogre" un sieviešu kora "Ausma" 4.adventes koncerts.
23. decembrī, plkst. 16:00 notiks Ziemassvētkiem veltīts koncerts „Miers ar jums”, Madlienas Lut. Baznīcā.
24.decembrī, plkst. 18:00 Meņģeles ev. luteriskajā baznīcā notiks Ziemassvētku dievkalpojums un koncerts.
25.decembrī plkst. 12:00 Ogres Sv. Meinarda Romas katoļu baznīcā notiks Ziemassvētku koncerts „Es skaistu vietu zinu”. Par prieku mazajiem Ziemassvētku svinētājiem.
28.decembrī, plkst. 16:00 Ogres kultūras centra Lielajā zālē notiks koncertizrāde bērniem un ģimenei „Ziemassvētki brīnumskapī”.
31.decembrī, Ogres Kultūras centrā Jauno Gadu ieskandinās balle, kurā spēlēs "Mūzikas kolekcija" un būs deju kluba "Triumfs" šovs. Mazajā zālē uz sadancošanos aicinās "Danču klubs". Pusnaktī būs Gadumijas salūts.

 

Ikšķiles novadā „Lejaskalnos” varēsiet izbaudīt aktīvo atpūtu, kur gan bērnus, gan pieaugušos priecēs braucieni no kalna ar ragavām un slēpēm. Dodoties pastaigā gar Daugavu interesanti pavērot skaistās un senatnīgās pilsdrupas uz Sv. Meinarda salas. Pēc pastaigas var garšīgi paēst restorānā „Meidrops”, kurš atrodas netālu no Sv. Meinarda salas. Ja apmeklēsiet Libertu sulu un vīna darītavu, tad uzzināsiet kā top vīns, šampanietis un sīrups no bērzu sulām.
Ziemassvētkus gaidot, Ikšķiles novadā norisināsies dažādi pasākumi:
18.decembrī plkst. 19.00 Sv. Meinarda Ikšķiles evaņģēliski luteriskajā baznīcā muzikāls vēstījums "Mans Ziemassvētku stāsts". Piedalīsies Igo, Juris Kristons, stīgu grupa, u.c.
21.decembrī plkst. 11.00 Tīnūžu tautas namā Tīnūžu pamatskolas skolēnu koncerts "Starp manām un tavām domām balts gaismas ceļš".
23.decembrī plkst. 10.00 Sv. Meinarda Ikšķiles evaņģēliski luteriskajā baznīcā uzstāsies LU Teoloģijas fakultātes koris „Jubilate" ar diriģentu Juri Kļaviņu.
29.decembrī plkst. 13.00 Tīnūžu tautas namā pirmsskolas vecuma bērnu eglīte "Burvju skaitļi Ziemassvētkos".
31.decembrī plkst. 22.00 Ikšķiles tautas namā Jaungada balle, uzstāsies „Lauku muzikanti”.

 

Informāciju sagatavoja Agneta Briģe,
Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra


 

Komentārs par rakstu: Izbaudi Ziemassvētku noskaņu Ogres un Ikšķiles novados!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!