Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Meklē Ziemassvētku dāvanu , ieskaties...!

17.12.2012

Brīvdienu izbrauciens – tūrisma rallijs ”Vidzemes pavasara karnevāls”
Centīsimies mazliet piemānīt ziemu, lai protas godu un ātrāk dod ceļu pavasarim: brīvdienu izbrauciens – tūrisma rallijs ”Vidzemes pavasara karnevāls” notiks 2013. gada 23. februārī. Patiesībā liela mānīšanās nesanāks, jo Meteņdiena, kad mūsu senči teica ardievas ziemai, jau būs aizvadīta.
 

Februāra beigās sāk ziedēt lazdas un šur tu galviņu cauri sniegam pabāž sniegpulkstenītes. Februāris ir arī karnevālu mēnesis, tādēļ arī mēs aicinām maskoties un pārģērbties uz nebēdu.
 

Maskas, protams, var būt visdažādākās. Kāds, iespējams, vēlreiz uzvilks Meteņdienas budēļu tērpus, dažs sevi iecels populāra kino vai pasaku varoņa godā. Dažam varbūt labpatiksies pārtapt par kādu putnu vai zvēru, cits iejutīsies tālu zemju iedzīvotāju lomās. Maskosimies uz nebēdu, un vienlaikus baudīsim gan pēdējos ziemas priekus, gan svinēsim pavasara tuvošanos!

Maršruts šoreiz sāksies Ikšķiles novadā (starts atpūtas kompleksā „Turbas”) un tālāk vedīs pa Ogres, Ķeguma, Lielvārdes, Skrīveru, Ērgļu un Madonas novadiem. Noslēgums un karnevāla nakts – Madonas kultūras namā. Kā allaž – aktuālās ziņas portālā www.turismarallijs.lv  Protams, būs balvas, būs pārsteigumi, būs arī daži noslēpumi, par kuriem uzzināsiet tikai rallija dienā.

 

Biļetes šobrīd akcijā  - http://www.atputasbazes.lv/lv/ietaupi_/1…

Tiekamies 23. februārī! Tiekamies kopā ar www.atputasbazes.lv.

Sīkāka informācija www.turismarallijs.lv

Komentārs par rakstu: Meklē Ziemassvētku dāvanu , ieskaties...!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!