Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Siguldas slēpošanas trases gatavas uzņemt slēpotājus

17.12.2012

Siguldā visas slēpošanas trases strādā ar pilnu jaudu. Ikviens ir aicināts baudīt ziemas priekus kalnu un distanču slēpošanas trasēs!

Šogad pirmo gadu jaunizveidotā distanču slēpošanas trase Laurenčos piedāvā 1,8 km garu apli. Trase sagatavota slēpošanai brīvajā un klasiskajā solī, tās izmantošana ir bez maksas, un diennakts tumšajā laikā 300 m garš trases aplis ir apgaismots. Brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 19.00 ir pieejama arī slēpju noma.

Pēc aktīvas sniega ražošanas, Siguldas Pilsētas trase uzsāka sezonu, atverot lielo kalnu. Siguldas Pilsētas trases darba laiks: pirmdien - piektdien no plkst.12.00 – 22.00, sestdien un svētdien no plkst.9.00 – 22.00.

Kaķīškalnā atvērts Mazais kalns un Lielā trase. Kaķīškalna darba laiks: darba dienās: no plkst.14.00 - 22.00 (piektdienās līdz 23.00) (Mazais kalns darba dienās atvērts no plkst.17.00), sestdienās un svētdienās no plkst.9.00 – 23.00.

Kordes trasē apmeklētājiem atvērts Mazais kalns. Uz Lielā kalna turpinās sniega ražošana un, pieturoties labvēlīgiem laikapstākļiem, drīzumā plānota tā atvēršana.

 

Reiņa trasē darbojas daļa no galvenās trases un viens pacēlājs, kā arī iesācēju trase ar pacēlāju. Ja piepildīsies solītās laika prognozes, tiks atvērts arī bērnu parks. Slēpotājus gaida arī 1 km gara, diennakts tumšajā laikā apgaismota distanču slēpošanas trase. Tās izmantošana ir bez maksas.

Aicinām izmantot Siguldas „Ziemas karti”, kurā atrodama informācija par Siguldas slēpošanas trasēm. „Ziemas karti” iespējams saņemt Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, visās Siguldas slēpošanas trasēs, kā arī lejupielādēt www.tourism.sigulda.lv

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs
 

Komentārs par rakstu: Siguldas slēpošanas trases gatavas uzņemt slēpotājus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!