Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavai jauna dizaina šokopasts

17.12.2012

Jau iecienīto šokopastu (šokolādes pastkarti) ar Jelgavas ievērojamāko pilsētas vietu fotoattēliem papildina jauna dizaina šokolāde. Pilsētas iedzīvotājiem un viesiem nu ir iespēja iegādāties saldu suvenīru, kā vāku rotā šā gada novembrī atklātais, bet jau iemīļotais gājēju tilts pāri Driksas upei.

Šā gada februārī, starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour” tika prezentēta pirmā Jelgavas šokolāde. Gada laikā to iecienījuši gan jelgavnieki, kas to iegādājas kā dāvanu tuviniekiem, gan arī pilsētas viesi, kas šokolādi ved mājās kā suvenīru. Pateicoties Jelgavas reģionālā tūrisma centra un Šokopasta veiksmīgai sadarbībai, Jelgavai tapusi jauna dizaina šokolāde, uz kuras iepakojuma attēlots Mītavas tilts - Latvijā garākais gājēju un velosipēdistu tilts. Jāpiemin, ka divas pilsētas šokopasta šokolādes vēl ir tikai galvaspilsētai Rīgai.

 

Abas Jelgavas šokolādes iespējams iegādāties Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā, veikalā DB Daba un interneta veikalā sokopasts.lv.Šokopasts ir speciāli iepakota 100 g šokolādes tāfelīte, uz kuras pastkartes sadaļas var uzrakstīt sveicienu, apsveikumu ziņu un nosūtīt to pa pastu. To var saukt arī par šokolādes pastkarti. Šobrīd pieejamas ap 30 dažāda dizaina šokolādes.


Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
 

Komentārs par rakstu: Jelgavai jauna dizaina šokopasts

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!