Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Cēsu TIC saņem Q-Latvia tūrisma kvalitātes sertifikātu

07.12.2012

Tūrisma attīstības valsts aģentūra(TAVA) ir piešķīrusi Latvijas tūrisma kvalitātes sertifikātu „Q-Latvia” Cēsu pils apmeklētāju un tūrisma informācijas centram.

„Tas nozīmē, ka mēs esam orientējušies uz viesi ar vēlmi izprast un apmierināt viņa vajadzības, kā arī esam spējīgi nodrošināt sertifikāta kritērijiem atbilstošus tūrisma pakalpojumu standartus. Sniegsim klientiem augstas kvalitātes servisu un domāsim par viņu komfortu arī turpmāk,” ar gandarījumu par sasniegto rezultātu stāsta Andra Magone, Cēsu Tūrisma Attīstības un informācijas centra vadītāja.

 

Sertifikāts ir izsniegts uz 5 gadiem ar atkārtotām pārbaudēm reizi gadā. Slepenais viesis, kas pārbauda vai noteiktie kritēriji, kas saistīti ar laipnu apkalpošanu, joprojām tiek izpildīti, var atkal ierasties jebkurā laikā.

Andra Magone izsaka lielu paldies saviem kolēģiem, par attieksmi pret ikdienas darbu, jo īpaši tiem cilvēkiem, kas aci pret aci saskaras ar klientu, un tiem, kas veido tūrisma produktu. „Kolēģu atbildības un servisa izpratnes rezultātā mēs saviem klientiem un pilsētas viesiem varam sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus,” saka Andra Magone.

 

*Eiropas tūrisma nozarē „Q” kvalitātes sistēmas pēdējos gados ir kļuvušas plaši pazīstamas. Līdzīgi kā citās valstīs, ieviešot „Q-Latvia” kvalitātes sistēmu, uzņēmumam ir iespēja palielināt savu konkurētspēju, prestižu un atpazīstamību, nodrošinot klienta vajadzībām un prasībām atbilstošu pakalpojumu. „Q-Latvia” kvalitātes zīmes ieguvēji tiks īpaši izcelti TAVA īstenotajās mārketinga aktivitātēs un reklamēti tūrisma informatīvajos kanālos.

Cēsu Tūrisma Attīstības un informācijas centram sertifikāts pasniegts piektdien,7.decembrī Latvijas tūrisma forumā Rīgā.

Komentārs par rakstu: Cēsu TIC saņem Q-Latvia tūrisma kvalitātes sertifikātu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!