Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

"airBaltic" noliedz baumas par Rīga-Tallina lidojumu veikšanu caur Turku

12.02.2010

Latvijas nacionālā lidsabiedrība AS "Air Baltic Corporation" ("airBaltic") noliedz baumas par Rīga-Tallina lidojumu veikšanu caur Somijas pilsētu Turku.

"Lidojumus no Rīgas uz Tallinu veica un veiks bez pārsēšanās, un Igaunijas ceļojumu aģentūras "Estravel" izplatītā informācija ir nepatiesa," uzsvēra "airBaltic" korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, piebilstot, ka "airBaltic" turpina tiešos lidojumus Rīga-Tallina tādā pašā apjomā kā līdz šim un "neviens lidojums ar iepriekš nepaziņotu starppieturu nav noticis un nenotiks".

 

Jau ziņots, ka "Estravel" izplatījusi brīdinājumu, ka "airBaltic" lidojumi no Rīgas uz Tallinu varētu būt ilgāki, nekā rēķinās pasažieri, jo reiss tiks veikts caur Somijas pilsētu Turku.

Uz "Nozare.lv" jautājumu, kuri no jaunajiem šogad atklātajiem reisiem plānoti ar starppieturām, "airBaltic" paskaidroja, ka tāds ir tikai viens - ar starppieturu Somijas pilsētā Vāsā tiks veikts reiss no Rīgas uz Zviedrijas pilsētu Umeo.

 

Kopumā no Viļņas un Rīgu "airBaltic" ir atklājis jau gandrīz 20 jaunus maršrutu.

 

Vanags gan arī uzsvēra, ka zemas cenas dēļ cilvēki lido arī netipiskos maršrutos, piemēram, Somijas valdība izvēlējusies ar "airBaltic" no Helsinkiem doties uz Tallinu ar reisu caur Rīgu. Tas liecinot, ka Somijas un Igaunijas aviokompānijas nespēj konkurēt ar "airBaltic", norāda Vanags.
 

Komentārs par rakstu: "airBaltic" noliedz baumas par Rīga-Tallina lidojumu veikšanu caur Turku

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!