Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Restorāns "Bergs" iekļuvis portāla Eiropas 50 labāko restorānu sarakstā "The European 50 best restaurants"

03.02.2010

Restorāns "Bergs" iekļuvis portāla Eiropas 50 labāko restorānu sarakstā "The European 50 best restaurants", biznesa informācijas portālu


Foto: atputasbazes.lv

Restorāns "Bergs" nominēts par 47.labāko restorānu Eiropā. Starptautiski atzītā, augstas kvalitātes zīmola 100 restorānu sarakstā, kurā pārstāvētas 23 valstis, "Bergs" bija vienīgais no Latvijas.

Restorāns "Bergs" Eiropas 100 labāko restorānu sarakstā pērnā gada rudenī atradās top septiņdesmitniekā, bet gada pēdējo mēnešu laikā uzrādīja strauju kāpumu, decembrī sasniedzot 64.vietu.

Par labāko restorānu Eiropā atzīts Spānijas restorāns "El Bulli", otrajā un trešajā vietā Lielbritānijas restorāni "Le Gavroche" un "Maze". Lietuvas restorāns ieguvis 63.vietu, bet Igaunijas restorāni - 73. un 87.vietu.

"Esot starp labākajiem Eiropas restorāniem, ir skaidrs, ka mūsu izvēlētie kvalitātes kritēriji attaisno mūsu un klientu vēlmes, nostādot "Bergs" starp atzītākajiem un prestižākajiem Eiropas restorāniem. Jāatzīst, ka šobrīd, lai baudītu maltīti mūsu restorānā, jau iepriekš jārezervē vietas," uzsver viesnīcas "Hotel Bergs" direktore Iveta Sprūdža.

2009.gadā "Hotel Bergs" tika izvirzīta vairākām nominācijām - kā "Vadošā viesnīca Latvijā 2009", "Luksuss viesnīcas balvai 2009" un britu izdevuma "Conde Nast Johansens 2009" apbalvojumam "Izcilākā viesnīca dizaina un inovāciju jomā". "Hotel Bergs" ir saņēmusi britu izdevuma "Business Destinations" apbalvojumu par "Labāko Austrumeiropas nelielo viesnīcu biznesa ceļotājiem".

Eiropas restorānu portāls "The European 50 best restaurants" apkopo reālu pieredzi un atsauksmes no tūkstošiem klientu par vietām, kur var ieturēt maltīti. Restorāna atbilstība TOP100 tiek vērtēta pēc ēdienu sastāvdaļu kvalitātes, prasmes to pagatavot un kombinēt garšas buķeti, radošuma, atbilstības kulinārijas standartiem, noformēšanas un apkalpošanas.

2009.gada nominācijas sarakstā pārstāvētas vairāk nekā 23 Eiropas valstis.

Viesnīca "Hotel Bergs" ir daļa no eklektisma stilā būvēta ēku kompleksa "Berga Bazārs" un darbojas kopš 2003.gada jūlija sākuma. 2008.gada maijā viesnīca "Hotel Bergs" kļuva par pirmo Rīgā, kas uzņemta nelielo luksusa viesnīcu tīklā "Small Luxury Hotels of the World".

Komentārs par rakstu: Restorāns "Bergs" iekļuvis portāla Eiropas 50 labāko restorānu sarakstā "The European 50 best restaurants"

apmeklētājs
08.02.2010 16:31:21
esmu bijis, gan atpūsties, gan pusdienot, ir pamatoti iekļauts šajā sarakstā
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!