Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Masku tradīciju festivāls "Maskššonšs 2010"

28.01.2010

Nākamnedēļ, 7.februārī, Ludzas novada Istalsnā notiks masku tradīciju festivāls "Maskššonšs 2010"

Lai piedalītos konkursā, katram konkursa dalībniekam vai dalībnieku grupai jāizgatavo maska un tā jādemonstrē konkursa laikā notiekošajā masku gājienā. Maskām vai masku grupām jāsagatavo arī 2-5 minūtes gara prezentācija, ar stāstījumu, dziesmām, dejām, muzicēšanu vai citām izdarībām, kas raksturotu izveidoto masku.

Masku tradīciju festivāls sāksies ar masku pulcēšanos un reģistrāciju pie Istalsnas kluba līdz plkst.14. Pēc tam paredzēts masku gājiens, masku prezentācijas un masku parāde, kurai sekos masku apbalvošana un lustēšanās.

Vērtējot maskas, vērā tiks ņemts to izskats, pievilcība, oriģinalitāte, dizains un maskas darbošanās izteiksmīgums. Labāko masku autoriem tiks piešķirts Masku meistara goda nosaukums.

Piedalīties masku tradīciju festivālā aicināti pieaugušo, bērnu un jauniešu folkloras kopu dalībnieki, deju kolektīvu, amatierteātru un citu kolektīvu dalībnieki, citi interesenti.

Sadarbībā ar Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldi masku tradīciju festivālu "Maskššonšs 2010" rīko Istalsnas klubs.

Komentārs par rakstu: Masku tradīciju festivāls "Maskššonšs 2010"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!