Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vankūvera 2010

24.01.2010

Līdz Latvijas sportistu pirmajiem startiem Ziemas olimpiskajās spēlēs Vankūverā atlikušas nepilnas trīs nedēļas, tādēļ jau no šodienas aicinām ikvienu LETA ziņu klientu apmeklēt olimpiādes speciālās ziņu un foto  sadaļas - „Vankūvera 2010", kurās līdz spēļu atklāšanai 12.februārī un visu olimpiādes laiku būs lasāma un skatāma aktuālākā informācija par sporta spēļu svarīgākajiem notikumiem un Latvijas sportistu startiem.


Foto: Leta

 

 
Speciālajā ziņu sadaļā, kas brīvi pieejama tikai LETA ziņu klientiem, tiks publicēta informācija gan par Latvijas, gan citu valstu sportistu panākumiem. čpaša uzmanība ziņās tiks pievērsta Latvijas hokeja izlases startiem, kā arī iespējami operatīvi tiks informēts par citu Latvijas olimpiešu startiem, it īpaši sporta veidos, kuros Latvija cer uz medaļām, piemēram, bobslejā un skeletonā. Informācija ziņu lentē tiks publicēta visu diennakti.
 
Savukārt ikviens LETA mājas lapas apmeklētājs Olimpiādes foto sadaļā varēs sekot līdzi Latvijas un citu valstu sportistu panākumiem un izjust klātbūtnes efektu no olimpiādes norises vietas, ko nodrošinās LETA sadarbības partneru - ziņu un foto aģentūru AFP un EPA jaunākās fotoreportāžas tieši no Vankūveras.
 
 
Aktīvākie sporta līdzjutēji jaunākās olimpiādes aktualitātēs varēs lasīt arī mobilajos telefonos, jo LETA mobilajā portālā - wap.leta.lv izveidota speciālā olimpiādes wap ziņu sadaļa.
Olimpiādei veltītās ziņu un foto sadaļas LETA mājas lapā un olimpiādes ziņas wap.leta.lv būs pieejamas līdz pat Olimpisko spēļu noslēgumam 28.februārī.
 
 

Komentārs par rakstu: Vankūvera 2010

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!