Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Šlāgergrupa "Baltie lāči" Ventspils pilsētai 720.dzimšanas dienas gadā dāvina dziesmu Lai vēji pūš!

22.01.2010

Sestdien, 30.janvarī, plkst. 13:00, Ventspils Prāmju terminālī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs saņems Latvijā populārās šlāgergrupas „Baltie lāči” dāvanu Ventspils pilsētai – dziesmu „Lai vēji pūš!”. Pasākumā skanēs arī dziesmas no grupas jaunā CD „Tā kā tā!”.


Foto: Ventspils TIC

Kā atzīst paši mūziķi, ar Ventspils vārdu viņiem saistās daudzi priecīgi brīži. Trīs gadus pēc kārtas Ventspilī, Reņķa dārzā notiekošajā Latvijas šlāgeraptaujas fināla koncertā saņemts visaugstākais skatītāju novērtējums, un izveidojusies radoša sadarbība ar Ventspils uzņēmēju Italo Freimani. Tieši pēc viņa iniciatīvas Latgales grupa atbrauca uz tālo Kurzemi, lai piedalītos pirmajos Karlīnes ielas svētkos.

 
Svētkos sajustā senā Ostgala īpašā noskaņa ar kūpināto zivju smaržu, bruģētajām ieliņām un mazajiem namiņiem, ventiņu jūrnieku un zvejnieku dzīvesstāstiem, lībiešu dziesmām bija par iemeslu, lai jau vakarā taptu jauna dziesma - „Lai vēji pūš!”. Ar savu dāvanu Latgales mūziķi vēlas pateikties Ventspils pilsētai par sniegto radošo iedvesmu un novēlēt skaisti atzīmēt 720.jubilejas gadu!
 
Pasākumā skanēs dziesmas no grupas CD plates ar apliecinošu nosaukumu "TĀ KĀ TĀ!", kas klajā nāca 2009.gada nogalē. Platē ietvertas 12 dziesmas dažādām svētku noskaņām, kā arī līdz šim vēl nedzirdētas dzejnieces un dziesminieces Broņislavas Martuževas dziesmas - "Beranžē motīvs" un smeldzīgā "Bršļeit”.
 
Jaunā dziesmu plate tapusi, grupai Baltie lāči” piedaloties un strādājot programmā "Humora vasara un atvasara", kas ar panākumiem šogad izskanēja visā Latvijā. Grupas mūziķi tai meklēja un aranžēja dziesmas ar humoristisku noskaņu. Programmā ietvertas populāras itāļu, grieķu, spāņu un meksikāņu tradicionālās dziesmas ar latviskotiem tekstiem, kas latvieša ausij šķiet kaut kur, kaut kad dzirdētas, bet pirmo reizi tiek izdotas ierakstā latviešu valodā. čpašā vērtē ir arī pagājušā gadsimta latviešu tautas ziņģes ar mūsdienās aktuālu tekstu.
 
Grupas līderis Andris Baltacis uzskata, ka platē iekļautās dziesmas mums visiem ir īpaši aktuālas šajā krīzes laikā - lai būtu gan par ko pasmaidīt, gan par ko padomāt!

Komentārs par rakstu: Šlāgergrupa "Baltie lāči" Ventspils pilsētai 720.dzimšanas dienas gadā dāvina dziesmu Lai vēji pūš!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!