Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspili popularizēs starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā

20.01.2010

No šī gada 21. līdz 24. janvārim Helsinkos, Somijā, notiks starptautiskais tūrisma gadatirgus "Matka 2010". Lai popularizētu Ventspili kā pievilcīgu tūrisma galamērķi un ģimenei un atpūtai draudzīgu pilsētu, Latvijas stendā strādās arī Ventspils tūrisma informācijas centra pārstāve Inta Dāldere.

Latvijas reģionu dalību šajā un vēl vairākās tūrisma izstādēs šogad līdzfinansē Eiropas Savienības Eiropas reģionālās attīstības fonds. Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) Latvijas Investīcija un attīstības aģentūrā iesniedza projekta „Latvijas reģionu tūrisma piedāvājumu virzīšana starptautiskajā tirgū” pieteikumu par Latvijas tūrisma popularizēšanu ārvalstīs un šī mērķa realizēšanai tika piešķirts finansējums. Latvijas dalību izstādēs šogad atbalsta arī Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūra.

Līdz ar dalību šajā izstādē Ventspils tūrisma informācijas centrs turpinās jau iepriekšējos gados uzsākto darbu ārvalstu tūristu piesaistīšanā no Somijas, informējot Somijas izejošā tūrisma aģentūras un operatorus, kā arī individuālos interesentus par jaunumiem, tūrisma, atpūtas un sportošanas iespējām un piedāvājumiem Ventspilī. Izstādē Helsinkos tiks izplatīti informatīvie materiāli par Ventspili un Kurzemi. Pirmo gadu ir sagatavotas Ventspils tūrisma brošūras somu valodā.

Ventspils tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar KTA šogad plāno piedalīties arī vairākās citās starptautiskajās tūrisma izstādēs Latvijā un ārvalstīs. čpaša nozīme šogad tiks pievērsta tuvējo kaimiņu - Lietuvas ceļotāju uzrunāšanai, kā arī vietējo iedzīvotāju informēšanu par tūrisma iespējām Latvijā.

Jau tuvākajā laikā plānots strādāt: 5.-7.februārī izstādē „Balttour" Rīgā, 12.-14.februārī izstādē „Tourest" Tallinā (Igaunijā), 26.-28.februārī izstādē „Vivattur" Viļņā (Lietuvā), 10.-14.martā “ITB” Berlīnē (Vācijā), 25.-28.martā “TUR” Gēteborgā (Zviedrijā). Šī gada oktobrī Ventspils, Kuresāres un Talsu novada kopīgā Eiropas Savienības projekta „Viens atvaļinājums – divas valstis” ietvaros Ventspils piedalīsies arī starptautiskajā tūrisma izstādē „Inwetex CIC” Pēterburgā (Krievija).

Materiāli par Ventspils tūrisma iespējām šogad tiks nogādāti arī uz citām tūrisma izstādēm - „Vakantiebreurs” Utrehtā (Nīderlandē), „MITT 2010” Maskavā (Krievijā), „Reisen Hamburg„ Hamburgā (Vācijā) un Minskā (Baltkrievijā).

Komentārs par rakstu: Ventspili popularizēs starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!