Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" atklās distanču slēpošanas trasi

12.01.2010

Aukstā ziema un pietiekamais sniega daudzums ļāvis realizēt ieceri Ventspils slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" izveidot distanču slēpošanas trasi, kas tiks atklāta sestdien, 16.janvārī, plkst.12.Trase, kuras garums ir 1,5 kilometri, sākas pie servisa ēkas un vijas apkārt visai parka teritorijai. Tajā varēs slēpot gan klasiskajā, gan slidsolī.

Jaunās slēpošanas trases izmantošana būs bez maksas. Savukārt tiem atpūtniekiem, kam sava distanču slēpošanas inventāra nav, nomas punktā būs iespēja slēpes iznomāt. Doties slēpot apkārt parkam varēs katru dienu "Lemberga hūtes" darba laikā. Trase būs izmantojama arī diennakts tumšajā laikā, jo gar trases malām būs izvietotas apgaismes spuldzes.

Slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" turpina darboties arī slēpošanas un snovborda trases, izveidots snovborda parks ar tramplīniem, reila un slaida elementiem.

Savukārt kameršļūkšanas trasē izveidotas divas starta platformas, sniedzot iespēju klientiem pašiem izvēlēties nobrauciena ātrumu un garumu.

Pērn slēpošanas kalns "Lemberga hūte" paaugstināts līdz 47 metriem. Uzlabota arī ģimeņu iecienītā atrakcija - ziemas kameršļūkšanas trase. Uz kalna darbojas trīs pacēlāji, kā arī inventāra noma un kafejnīca "Stender’s pica".

Kalna apmeklētājiem, iepriekš piesakoties, iespējams apgūt slēpošanas un snovborda prasmes pie pieredzējušiem instruktoriem.

Komentārs par rakstu: Slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" atklās distanču slēpošanas trasi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!